Ahmet Parlak

Ahmet Parlak Resmi Menajeri,
Gösterim 6
1 0
Ahmet Parlak Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Ahmet Parlak İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Ahmet Parlak Menajerlik Telefonu 05412323051

Ahmet Parlak Kimdir.

Ahmet Parlak 1989 yılında Mersin’ de dünyaya gelmiştir. Ahmet Parlak yaşadığı şehirde bir restoran işleten ve burada içki eşliğinde söylediği şarkıyla bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan Ahmet Parlak Halil Sezai‘ nin İsyan şarkısı ile bir anda şöhrete kavuşmuştur.

Ahmet Parlak son olarak vurayım şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve çok kısa sürede binlerce kişi tarafından dinlenmiştir. Ahmet Parlak menajerlik telefonu 02123432355′ dir.

Ahmet Parlak, Türk müzik dünyasının tanınmış isimlerinden biridir. Kendisi 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müzik kariyerine çocuk yaşlarda başlamış ve zamanla büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Ahmet Parlak artık herkes tarafından takip edilen ve konserden konserler koşmaya başlamıştır. Ahmet Parlak‘ ın menajer telefonu 05412323051’ dir.

Ahmet Parlak, güçlü sesi ve duygusal yorumlarıyla bilinir. Genellikle romantik ve duygusal şarkılarıyla tanınır. Klasik Türk müziği, arabesk, pop ve fantezi tarzlarındaki eserleriyle dikkat çeker. Müzik kariyerinde birçok albüm ve single çalışması bulunmaktadır.

Ahmet Parlak ile alakalı merak konuları, Ahmet Parlak Yetkili Resmi Menjaeri Numarası 02123432355, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu.

Ahmet Parlak, Özellikle “Büyükler İçin Küçükler”, “Yalancısın” ve “Aklımda Kalanlar” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşmıştır. Ahmet Parlak, Türk müziğinde önemli bir yere sahip olan yetenekli bir sanatçıdır.

Ahmet Parlak, Albümler ve Single’lar: Ahmet Parlak, kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınlamıştır. Albümlerinden bazıları “Sarıl Bana” (2009), “Aşk Laftan Anlamaz Ki” (2011), “Büyükler İçin Küçükler” (2013) ve “Yalancısın” (2018) gibi başarılı çalışmalardır. Ayrıca birçok single çalışması bulunmaktadır.

Ahmet Parlak, Konserler ve Canlı Performanslar: Ahmet Parlak, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında birçok konser vermiştir. Güçlü sesi ve sahne performansıyla hayranlarını etkilemiştir.

Ahmet Parlak, Televizyon Programları: Müzik kariyerinin yanı sıra, çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmış ve performans sergilemiştir.

Ahmet Parlak, Şarkı Sözü Yazarlığı: Sadece kendi albümleri için değil, aynı zamanda diğer sanatçılar için de şarkı sözleri yazmıştır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…