Ali Güven

Ali Güven Menajerlik İletişim,
Gösterim 7
1 0

Ali Güven Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Ali GÜVEN İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Ali GÜVEN yetkili menajeri telefonu 05412323051

Ali GÜVEN Hayatı.

Ali Güven 1974 yılında Almanya’ da dünyaya gelmiştir. Ali Güven, Türk müzisyen ve şarkıcıdır. Genellikle Türk halk müziği tarzında eserler verir. Sanatçı, özellikle bağlama çalma ve yorumlama yeteneğiyle tanınır. 

Ali Güven 11 yaşında vatana kesin dönüş yapmıştır.Türk halk müziğinin köklü geleneğini modern tarzda yorumlayarak geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Ali Güven menajeri iletişim telefon numarası aşağıda yazmaktadır.

Ali Güven İlkokuldan sonra konservatuvarı kazanmıştır.Kendine has yorumu ve yürekten sesiyle dinleyicilere dokunan şarkılar seslendirmektedir. Ali Güven, Türk halk müziği sahnesinde önemli bir yer edinmiş ve birçok başarılı albüm ve konserlere imza atmıştır.

Ali Güven menajeri iletişimi telefonu 02123432355′ dır..

Ali Güven Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Çalgı Eğitimi Bölümü‘nü bitirmiştir. Müzikal Kariyeri: Ali Güven, Türk halk müziği geleneğine saygı duyarak, bu geleneği modern tarzda yorumlamıştır. Özellikle bağlama çalma ve yorumlama yeteneğiyle tanınmıştır.

Ali Güven menajerlik telefon numarası 05412323051′ dır..

Ali Güven Konservatuvarda okuduğu yıllarda mekanlarda sahne almaya başlamıştır. Albümler: Sanatçı, kariyeri boyunca birçok albüm çıkarmıştır. Bu albümlerde geleneksel Türk halk müziği şarkılarını seslendirmiştir.

Ali Güven Hakan Peker ve Feyyaz Kuruş Tarafından keşfedildi ve şu ana kadar 6 albüm yapmıştır. Konserler: Ali Güven, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Bu konserlerde geleneksel Türk halk müziği repertuarından eserler seslendirmiştir.

Ali Güven Etkinlikler ve Festivaller: Müzik kariyeri boyunca çeşitli etkinliklere ve festivallere katılmıştır. Bu platformlarda Türk halk müziğini ve kültürünü tanıtmıştır.

Ali Güven Katkıları ve İzleri: Ali Güven, Türk halk müziği geleneğine önemli bir katkıda bulunmuş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Sanatıyla Türk müziğinin tanıtımına ve yaşatılmasına katkı sağlamıştır. Genel olarak, Ali Güven, Türk halk müziği sahnesinde saygın bir yere sahip olan ve müzik kariyeri boyunca önemli başarılar elde etmiş bir sanatçıdır.

 

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…