Anadolu Ateşi

Anadolu Ateşi Menajerlik Bilgileri,
Gösterim 6
1 0

Anadolu Ateşi Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Anadolu Ateşi İle Konser, Festival, Düğün, Bayaii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051
E -Mail. enseyajans@gmail.com
Sabit İletişim Fax. 02123432355

Anadolu Ateşi Menajerlik Telefonu 05412323051

Anadolu Ateşi Biyografi.

Anadolu Ateşi‘ nin temel konsepti medeniyetler buluşmasıdır. Doğu ile batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresidir. 1999 yılında Mustafa Erdoğan tarafından kurulan Anadolu Ateşi, Türk folklor danslarını modern bir bakış açısıyla sahneye taşıyan ve dünya çapında tanınan bir topluluktur. Anadolu Ateşi menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri iletişim bölümünde yazmaktadır.

Anadolu Ateşi Anadolu’ nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu  Ateşi hemen hemen her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran özgün bir projedir. Anadolu Ateşi, geleneksel Türk danslarını, müzikleri ve kostümleri modern koreografilerle birleştirerek dinamik ve etkileyici gösteriler sunar. Grup, dansçıları, müzisyenleri ve sanat yönetmenleriyle Türk kültürünün zenginliğini ve çeşitliliğini yansıtan büyüleyici performanslar sergiler.

Mustafa Erdoğan’ın liderliğindeki Anadolu Ateşi, Türk danslarını uluslararası arenada temsil etmiş ve birçok ülkede konserler vermiştir. Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da gösteriler yaparak Türk kültürünü tanıtmış ve Türk danslarını dünya çapında popüler hale getirmiştir.

Anadolu Ateşi menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan proje, Anadolu’ nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.

Anadolu Ateşi, repertuarında Zeybek, Horon, Halay, Karşılama, Kaşık Oyunları gibi geleneksel Türk danslarına ek olarak modern dans teknikleri de bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, topluluğun gösterilerini dinamik ve çarpıcı kılar.

Anadolu Ateşi, dünya çapında birçok ülkede konserler ve gösteriler düzenlemiştir. Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya gibi pek çok farklı kıtada sahne almışlardır. Türk kültürünü ve geleneksel dansları uluslararası platformlarda tanıtarak Türkiye’nin kültürel zenginliğini yansıtmışlardır.

Anadolu Ateşi, Sahne Gösterileri: Anadolu Ateşi’nin sahne performansları genellikle büyük beğeni toplar ve izleyicileri etkiler. Geleneksel Türk danslarını, müzikleri ve kostümleri modern koreografi ve prodüksiyonlarla birleştirerek dinamik ve görsel açıdan çarpıcı gösteriler sunarlar.

Anadolu Ateşi, Televizyon ve Festivaller: Anadolu Ateşi, Türkiye’nin çeşitli televizyon programlarında ve festivallerinde gösteriler yapmıştır. Özellikle ulusal ve uluslararası etkinliklerde Türk kültürünü ve danslarını sergileyerek geniş kitlelere ulaşmışlardır.

Anadolu Ateşi, Ödüller ve Başarılar: Anadolu Ateşi, kariyerleri boyunca birçok ödül kazanmış ve uluslararası alanda tanınmıştır. Türk kültürüne yaptıkları katkılar ve etkileyici sahne performanslarıyla takdir toplamışlardır. Eğitim ve Kültürel İşbirlikleri: Anadolu Ateşi, dans eğitimi ve kültürel değişim programları düzenleyerek gençlere Türk folklor danslarını öğretmekte ve Türk kültürünü gelecek nesillere aktarmaktadır. Ayrıca çeşitli uluslararası kültürel etkinliklere katılarak Türkiye’nin kültürel zenginliğini tanıtmaktadırlar.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Anadolu Ateşi Menajerlik Telefonu 05412323051