Aşkın Nur Yengi

Sanatçı Aşkın NurYengi Konser Ücreti Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Aşkın Nur Yengi Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Aşkın Nur Yengi İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.co

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Aşkın Nur Yengi iletişim irtibat numarası 05412323051

Aşkın Nur Yengi Biyografisi.

Aşkın Nur Yengi 1970 yılının Temmuz ayının 3′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1980’lerin sonlarında başladı ve o zamandan beri Türk müzik dünyasında önemli bir yere sahiptir. Aşkın Nur Yengi menajeri iletişim telefon numarası bilgileri şirket bayii gecesi sanatçı ücretleri sayfasında yazmaktadır.

Aşkın Nur Yengi Ortaokul öğrenimine Türk Musikisi Devlet konservatuvarında çello öğrencisi olarak başladı, 11 yıllık bir öğrenim sürecinden sonra mezun olmuştur. Aşkın Nur Yengi’nin müzik tarzı genellikle pop müziği ve caz etkileşimindedir. Güçlü ve karakteristik sesiyle tanınır. Şarkılarında genellikle aşk, özgürlük, umut gibi temaları işler. Sahne performansları ve enerjisiyle dikkat çeker.

Aşkın Nur Yengi menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Aşkın Nur Yengi 1987 Kuşadası Altın Güvercin Şarkı yarışmasında “Yeniden“, 1988 Antalya Altın Portakal‘da “Portakal çiçeği“, 1989 Çeşme Müzik festivalinde “Artık hiç ağlama” adlı parçalarla uluslararası platformlarda birincilik ödüllerini kazanmıştır.

Aşkın Nur Yengi, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Sevgiliye Son”, “Ah Berelim”, “Herşeyim Sensin”, “Yanımda Kal” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Bu şarkılar geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevilmiş ve popülerlik kazanmıştır.

Aşkın Nur Yengi, müzik kariyerine 1980’lerin sonlarında adım attı. O zamandan beri birçok albüm ve single yayınladı. “Sevgiliye Son”, “Ah Berelim”, “Herşeyim Sensin”, “Yanımda Kal” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Bu şarkılar geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevildi ve popülerlik kazandı.

Aşkın Nur Yengi, Oyunculuk Kariyeri: Aşkın Nur Yengi, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon dizilerinde ve filmlerinde oyunculuk yapmıştır. Sahne performansları ve müzik videolarıyla olduğu kadar oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çekmiştir.

Aşkın Nur Yengi, Televizyon Programları: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk olmuş ve performans sergilemiştir. Müzik kariyerine ilişkin deneyimlerini paylaşmış ve genç yeteneklere önerilerde bulunmuştur.

Aşkın Nur Yengi, Sosyal Medya Etkinlikleri: Aşkın Nur Yengi, sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanmış ve hayranlarıyla etkileşimde bulunmuştur. Kendi günlük yaşantısından kesitler paylaşarak takipçileriyle bağını güçlendirmiştir.

Aşkın Nur Yengi, Konserler ve Sahne Performansları: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler vermiş ve sahne performanslarıyla dinleyicilerini büyülemiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Aşkın Nur Yengi Menajerlik Telefonu 05412323051