Aslı Kökçe

Aslı Kökçe Menajerlik Şirketi,
Gösterim 6
1 0
Aslı Kökçe Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Aslı KÖKÇE İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Aslı KÖKÇE Menajerlik Telefonu 05412323051

Aslı KÖKÇE Hayatı.

Aslı Kökçe Almanya’ da dünyaya gelmiştir. Aslı Kökçe, Türk şarkıcı ve söz yazarıdır. 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müzik kariyerine genç yaşlarda başlamış ve çeşitli müzik projelerinde yer almıştır.

Aslı Kökçe 1984 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ ye kesin dönüş yapmıştır. Kökçe, ilk olarak 2000’lerin başında “Limon Ağacı” adlı şarkısıyla dikkat çekmiştir. Daha sonra çıkardığı şarkılarla müzik kariyerini geliştirmiştir. Genellikle pop müzik tarzında eserler vermektedir.

Aslı Kökçe menajeri iletişim bilgileri alt bölümde yazmaktadır.

Aslı Kökçe Yaşar Alptekin’le tanışarak mankenlik eğitimi aldıktan sonra podyumlarda manken olarak görev aldı. Müzik kariyeri boyunca çeşitli single’lar ve şarkılar yayınlamıştır. “Gölge”, “Yine Ağlar”, “Kaçsam” gibi şarkılar, onun bilinen eserleri arasındadır. Kendine özgü sesi ve yorumuyla dinleyicilerin dikkatini çeker.

Aslı Kökçe ile alakalı merak edilen konular. Aslı Kökçe, Türk pop müziği sahnesinde birçok şarkı ve single yayınlamıştır. Bunlar arasında “Limon Ağacı”, “Gölge”, “Yine Ağlar”, “Kaçsam” gibi popüler eserler bulunmaktadır.

Aslı Kökçe, Sanatçı, kariyeri boyunca çeşitli albümler yayınlamıştır. Bu albümler genellikle kendi bestelerini ve popüler şarkılarını içermektedir.

Aslı Kökçe, Konserler ve Etkinlikler: Aslı Kökçe, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır.

Aslı Kökçe, Televizyon Programları: Sanatçı, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmıştır. Müzik videoları ve röportajlarla da televizyon ekranlarında yer almıştır.

Aslı Kökçe, Sosyal Medya ve Dijital Platformlar: Aslı Kökçe, sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Müzik videoları, konser görüntüleri ve kişisel hayatına dair paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Aslı Kökçe sanatçı konser sahne fiyatı gibi konular ile alakalı irtibat telefonların iletişime geçebilirsiniz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…