Athena

Athena Grubu Yılbaşı Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Athena Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Athena Grubu İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051 
E -Mail. enseyajans@gmail.com
Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Athena Grubu Menajerlik Telefonu 05412323051

Athena Grubu Hakkında.

Athena Grubu Hakan ve Gökhan Özoğuz kardeşlerin müzik yapma sevdasına kapıldıkları 1987 yılı Athena macerasının başlangıç noktası olarak görebiliriz.

Athena, Türk rock müziğinin önemli gruplarından biridir. 1987 yılında kurulan grup, İstanbul’da başladığı müzikal yolculuğunu geniş bir hayran kitlesiyle paylaşmıştır. Athena, özellikle farklı müzik türlerini bir araya getiren ve enerjik sahne performanslarıyla dikkat çeken tarzlarıyla tanınır.

Athena , müziğinde rock, ska, reggae, punk ve geleneksel Türk müziği gibi çeşitli türlerden etkilenmiştir. Bu çeşitlilikleri harmanlayarak kendilerine özgü bir tarz oluşturmuşlardır. Şarkılarında genellikle toplumsal konuları işlerken, aynı zamanda eğlenceli ve dinamik bir müzikal yaklaşım sergilerler.

Athena menajeri iletişimi telefon numarası 05412323051 diğer bilgileri en çok konser veren sanatçı konser veren sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Athena’nın kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. Grubun en tanınmış şarkıları arasında “Senden Başka”, “Bir”, “Ben Böyleyim”, “Holigan”, “Herşey Yolunda”, “Macera” gibi eserler bulunmaktadır. Bu şarkılar, gençlik kültürü ve toplumsal meselelere dair içerikleriyle geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Athena Göztepe Parkı’nda Bulutsuzluk Özlemi ve Erkin Koray’ ın alt grubu olarak çıktıkları konser ise Athena’ yı yerel müzik ortamlarına tanıtan ilk ciddi etkinlik olmuştur.

Athena, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da konserler vermiş ve uluslararası müzik festivallerinde sahne almıştır. Sahne performansları ve enerjileriyle dinleyicileri coşturmuş ve müzik dünyasında önemli bir yere sahip olmuşlardır.

Athena grubun menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Athena 1993 yılında thrash sound’ lu ilk albüm “One Last Breath” piyasaya sürmüştür. Grup üyeleri arasında Gökhan Özoğuz (Gitar, Vokal), Hakan Özoğuz (Bas Gitar, Vokal), İskender Paydaş (Klavye, Geri Vokal), Cenk Taner (Davul) ve Burak Güven (Trombon) bulunmaktadır. Athena, Türk rock müziğinin sevilen ve saygı duyulan gruplarından biridir. Athena menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Athena , kariyeri boyunca birçok başarılı albüm yayınladı. İlk albümleri olan “Athena”yı 1995 yılında çıkardılar ve büyük ilgi gördüler. Ardından “Holigan” (1998), “Tam Zamanı Şimdi” (2000), “Herşey Yolunda” (2003), “US” (2007), “Altüst” (2010), “Ses Etme” (2018) gibi albümleriyle müzik dünyasında varlıklarını sürdürdüler.

Athena  Şarkılar: Athena’nın geniş bir hayran kitlesi bulunan birçok tanınmış şarkısı bulunmaktadır. “Senden Başka”, “Bir”, “Ben Böyleyim”, “Holigan”, “Herşey Yolunda”, “Macera”, “Yalan”, “Özgürce Yaşa”, “İki Yabancı” gibi şarkılar, grubun en sevilen ve bilinen eserlerindendir.

Athena, Konserler ve Turneler: Athena, Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurtdışında konserler vermiş, festivallere katılmış ve çeşitli müzik etkinliklerinde sahne almıştır. Canlı performansları ve enerjik sahne şovlarıyla dinleyicileri coşturmuşlardır.

Athena, Uluslararası Başarılar: Athena, uluslararası alanda da başarılar elde etmiştir. Özellikle Avrupa’da düzenlenen müzik festivallerinde ve konserlerinde performans sergilemişlerdir. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmişler ve büyük ilgi görmüşlerdir.

Athena, Ödüller: Athena, müzik kariyerleri boyunca birçok ödül kazanmış ve aday gösterilmişlerdir. Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen çeşitli ödül törenlerinde başarılarına layık görülmüşlerdir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Athena Menajerlik Telefonu 05412323051