Aydilge

Aydilge Sahne Menajeri,
Gösterim 7
1 0

Aydilge Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Aydilge İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

AYDİLGE Menajerlik Telefonu 05412323051

Aydilge 1979 yılının Haziran ayının 25′ de dünyaya gelmiştir. Aydilge, Türk pop müziği sahnesinde tanınan ve sevilen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Gerçek adı Aydilge Sarp’tır. 1980 yılında İzmir’de doğmuştur. Müzik kariyerine 2000’li yılların başında adım atmış ve o zamandan beri çeşitli başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Aydilge 1987 yılında 8 yaşında iken TRT Ankara Radyosu Çocuk Korusu sınavlarını kazandı ve 15 yaşına kadar TRT Ankara Radyosu Türk Sanat Müziği çocuk korosunda radyo sanatçısı olarak görev yaptı.

Aydilge 12 yaşından beri gitar çalarak kendi söz ve bestelerini yapmıştır. Aydilge’nin müzik tarzı genellikle pop müziği ile elektronik müziğin sentezidir. Derin sözleri ve kendine özgü tarzı ile dikkat çeker. Özellikle duygusal ve içten şarkılarıyla dinleyicilerin ilgisini çeker.

Aydilge sanatçının telefon menajer bilgileri alt bölümünde yazmaktadır.

Aydilge 28 Mart 2006 tarihinde Küçük Şarkı Evreni adlı ilk albümünü çıkarmıştır. Sanatçı, “Yangın Var”, “İki Yüzüm”, “Sorma Ne Haldeyim”, “Yılanlar” gibi hit şarkılarla tanınır. Bunlar, onun en bilinen ve sevilen eserleri arasındadır. Ayrıca, çeşitli televizyon programlarında ve konserlerde performans sergilemiştir.

Aydilge menajeri telefonu 02123432355′ dır.

Aydilge aynı zamanda dizi müzikleri ile ününe ün katmıştır. Aydilge, hem Türkiye’de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Müzik kariyeri boyunca pek çok ödül kazanmış ve müzik dünyasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Aydilge sanatçının yaptıkalrı.

Aydilge, Türk pop müziği sahnesinde birçok şarkı ve albüm yayınlamıştır. “Yangın Var”, “İki Yüzüm”, “Sorma Ne Haldeyim”, “Yılanlar” gibi popüler şarkılarla tanınır. Ayrıca “Dünya Güzellerim”, “Uzun Lafın Kısası”, “Sis” gibi albümleri bulunmaktadır.

Aydilge, Konserler ve Etkinlikler: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır.

Aydilge, Televizyon Programları: Aydilge, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmıştır. Müzik videoları ve röportajlarla da televizyon ekranlarında yer almıştır.

Aydilge,Sosyal Medya ve Dijital Platformlar: Aydilge, sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Müzik videoları, konser görüntüleri ve kişisel hayatına dair paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Aydilge,Ödüller ve Başarılar: Sanatçı, müzik kariyeri boyunca çeşitli ödüller kazanmış ve müzik listelerinde üst sıralara yükselmiştir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Aydilge menajerlik telefonu 05412323051′ dır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…