Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu Menajerlik İletişim,
Gösterim 6
1 0
Aysu Baceoğlu Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Aysu Baceoğlu İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Aysu Baceoğlu Menajerlik Telefonu 05412323051

Aysu Baceoğlu Hayatı?.

Aysu Baceoğlu 1979 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Aysu Baceoğlu, Türk şarkıcı ve söz yazarıdır. Müzik kariyerine ilk olarak 2000’lerin başında adım atmıştır. Sanatçı, genellikle pop müzik tarzında eserler vermektedir.

Aysu Baceoğlu Özel Ortadoğu koleji ve Erenköy kiz lisesi bitirmiştir. Aysu Baceoğlu’nun müzik kariyeri boyunca çeşitli single’lar ve şarkılar yayınlamıştır. “Gel Sevgilim”, “Dilek”, “Yine Gönlümde Yaralar Var” gibi şarkılar, onun bilinen eserleri arasındadır. Ayrıca, bazı film müzikleri ve televizyon dizileri için şarkılar seslendirmiştir.

Aysu Baceoğlu menajer telefon numarası 02123432355′ dır..

Aysu Baceoğlu aslen arnavut asıllıdır. Sanatçı, sahne performansları ve müzik videolarıyla da dikkat çekmiştir. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik kariyerinin yanı sıra bazı televizyon programlarına da konuk olarak katılmıştır.

Aysu Baceoğlu 2001 yılında Vizyon Ajans Atilla Kalpak aslan ile başladığı mankenlik mesleğine Basak Gürsoy’la devam etti. Aysu Baceoğlu, Türk pop müziği sahnesinde yer alan yetenekli isimlerden biridir ve müzik kariyeri boyunca dinleyicileriyle geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Aysu Baceoğlu Türkiye’nin dışında Yurt dışında bir çok ülkede de Top modellik yaptı. Aysu Baceoğlu, Türk pop müziği sahnesinde başarılı bir kariyere sahiptir. Müzik kariyerine 2000’lerin başında adım atmış ve o zamandan beri çeşitli single’lar ve şarkılar yayınlamıştır.

Aysu Baceoğlu yetkili resmi menajer telefonu 054123323051

Aysu Baceoğlu 2006 yılında  müzik piyasasına “Sen sağlığa zararlısın ” adli fantezi tarzı ilk albümünü çıkardı. Şarkılar ve Single’lar: Sanatçı, popüler şarkılar ve single’lar çıkarmıştır. “Gel Sevgilim”, “Dilek”, “Yine Gönlümde Yaralar Var” gibi şarkılar, onun bilinen eserleri arasındadır.

Film Müzikleri ve Diziler: Aysu Baceoğlu, bazı film müzikleri ve televizyon dizileri için şarkılar seslendirmiştir. Bu şarkılar genellikle dizilerin jenerik müzikleri veya soundtrack’leri arasında yer almıştır.

Aysu Baceoğlu, Konserler ve Etkinlikler: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır.

Aysu Baceoğlu, Televizyon Programları: Aysu Baceoğlu, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmıştır. Müzik videoları ve röportajlarla da televizyon ekranlarında yer almıştır.

Aysu Baceoğlu, Genel olarak, Aysu Baceoğlu, Türk pop müziği sahnesinde tanınan bir isimdir ve müzik kariyeri boyunca çeşitli başarılar elde etmiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…