Bahadır Tatlıöz

Bahadır Tatlıöz Resmi Menajerlik Telefonu,
Gösterim 6
1 0
Bahadır Tatlıöz Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Bahadır TATLIÖZ İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Bahadır Tatlıöz, 1976 yılının Temmuz ayının 27′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Bahadır Tatlıöz, Türk pop müziği sanatçısıdır. Müzik kariyerine 2008 yılında “Beni Yak” adlı single çalışmasıyla başlamıştır. O zamandan beri birçok hit şarkıya imza atmış ve geniş bir dinleyici kitlesi edinmiştir.

Bahadır Tatlıöz, müziğe olan ilgisi altı yaşında başlamıştır. Tatlıöz’ün şarkıları genellikle romantik ve duygusal temalara odaklanır. “Aşk Bu”, “Sarmaş Dolaş”, “Sır”, “İki Kelime” gibi şarkılar, onun en bilinen eserlerindendir. Güçlü sesi ve samimi yorumuyla dikkat çeker.

Bahadır Tatlıöz, menajer iletişim telefon numarası alt bölümde yer almaktadır.

Bahadır Tatlıöz, 11 yaşında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmiştir. Bahadır Tatlıöz, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınlamıştır. Albümleri arasında “Sarmaşık”, “İki Kelime”, “Beni Yak” ve “Sarmaş Dolaş” gibi çalışmaları bulunmaktadır.

Bahadır Tatlıöz, 13 yaşında profesyonel müzik sektörüne girerek, birçok pop müzik ve halk müziği sanatçılarına piyanist olarak eşlik etmiştir. Bahadır Tatlıözi, menajerlik telefon numarası 02123432355′ dır..

Bahadır Tatlıöz yapmış olduğu bestelerini bir çok ünlü sanatçılar ile paylaşmış ve ilk albümünü çıkarmış ve konserden konsere koşmuştur. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiş, müzik kariyeri boyunca geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Romantik şarkıları ve sahne performansıyla Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olmuştur.

Bahadır Tatlıöz, Türk pop müziğinde başarılı bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Kariyeri boyunca birçok hit şarkı ve single yayınlamıştır. Bu şarkılar arasında “Aşk Bu”, “Sarmaş Dolaş”, “Sır”, “İki Kelime”, “Beni Yak” gibi popüler eserler bulunmaktadır. Albümler: Sanatçı, çeşitli albümler yayınlamıştır. Bu albümler genellikle birçok hit şarkıyı içermektedir. Örneğin, “Sarmaşık”, “İki Kelime”, “Beni Yak” ve “Sarmaş Dolaş” gibi albümleri bulunmaktadır. Bahadır Tatlıöz, Konserler ve Etkinlikler: Bahadır Tatlıöz, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Ayrıca çeşitli müzik festivallerinde ve etkinliklerde sahne almıştır. Bahadır Tatlıöz, Televizyon ve Medya: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına ve radyo programlarına konuk olarak katılmıştır. Ayrıca müzik videoları ve röportajlarla geniş kitlelere ulaşmıştır. Bahadır Tatlıöz, Sosyal Medya ve Dijital Platformlar: Bahadır Tatlıöz, sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Müzik videoları, konser görüntüleri ve kişisel hayatına dair paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır. Genel olarak, Bahadır Tatlıöz, Türk pop müziği sahnesinde önemli bir yere sahip olan başarılı bir şarkıcıdır ve müzik kariyeri boyunca birçok önemli işe imza atmıştır.

Bahadır Tatlıöz iletişim yetkili menajer telefonu 05412323051′ dır..

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…