Cengiz Kurtoğlu

Cengiz Kurtoğlu Sahne Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Cengiz Kurtoğlu Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Cengiz Kurtoğlu Menajerlik Telefonu 05412323051

Cengiz Kurtoğlu hakkında.

Cengiz Kurtoğlu 1959 yılının Mayıs ayının 5 de dünyaya gelmiştir, Cengiz Kurtoğlu Artvin ilinin Arhavi ilçesindendir. Müzik kariyerine 1980’li yıllarda başlamıştır ve Türk müziği sahnesinde uzun yıllar boyunca etkili bir şekilde yer almıştır.

 Cengiz Kurtoğlu liseye kadar eğitimini Arhavi’ de devam ettirmiştir. Cengiz Kurtoğlu, kariyeri boyunca birçok albüm ve şarkıya imza atmıştır. Özellikle arabesk müzik tarzında yaptığı çalışmalarla tanınır. “Ayrıldık İşte”, “Gurbet”, “Sarıl Bana”, “Beni Benimle Bırak”, “Vur Beni”, “Yıllar Utansın”, “Daha Dün Gibi”, “Gel Gel Gel”, “Beyhude”, “Aşkın Bana Değdi” gibi şarkıları geniş kitlelerce sevilir.

Cengiz Kurtoğlu sanatçı menajer telefonu 05412323051 ,

Cengiz Kurtoğlu kısa bir süre bir çay fabrikasında memur olarak çalışmıştır. Ayrıca müzik kariyerinin yanı sıra Cengiz Kurtoğlu, bazı televizyon programlarında konuk olarak yer almış ve çeşitli etkinliklerde sahne almıştır.

Cengiz Kurtoğlu menajerinin telefonu 05412323051,

Cengiz Kurtoğlu ilk müzik hayatına çiha dağı efsanesi adlı bir grup kurarak sanat hayatına ilk adımını atmış oldu. Cengiz Kurtoğlu askerliğini Ankara’ da yerine getirdi askerliğini bitirmesinin ardından 1979 yılında Cengiz Kurtoğlu İstanbul hayatı başladı.

Cengiz Kurtoğlu telefon numarası 05412323051,

Cengiz Kurtoğlu sen sözden anlamazsın adında ilk albümünü çıkardı, albüm satışa çıkığı kısa süre sonra satış rekorları kırdı, o yılı en çok satan albümlerden oldu.

Cengiz Kurtoğlu, Türk arabesk müziği sahnesinde önemli bir konumdadır. Kariyeri boyunca birçok albüm yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. “Ayrıldık İşte”, “Gurbet”, “Sarıl Bana”, “Beni Benimle Bırak”, “Vur Beni”, “Yıllar Utansın”, “Daha Dün Gibi”, “Gel Gel Gel”, “Beyhude”, “Aşkın Bana Değdi” gibi şarkıları geniş kitlelerce sevilir.

Cengiz Kurtoğlu, Konserler ve Etkinlikler: Cengiz Kurtoğlu, Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiş ve etkinliklere katılmıştır. Sahne performansı ve sesiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Cengiz Kurtoğlu, Televizyon Programları ve Filmler: Cengiz Kurtoğlu, bazı televizyon programlarında konuk olarak yer almış ve çeşitli filmlerde rol almıştır. Sosyal Medya Etkinliği: Cengiz Kurtoğlu, sosyal medya platformlarında da aktif bir şekilde paylaşımlar yapmış ve geniş bir takipçi kitlesi edinmiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Cengiz Kurtoğlu Menajerlik Telefonu 05412323051