Duman

Duman Menajerlik Şirketi,
Gösterim 7
1 0

Duman Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Duman Grubu İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051
E -Mail. enseyajans@gmail.com
Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Grup Duman Menajerlik Telefonu 05412323051

Duman Grubu Hayatın.

Duman Grubu  Kaan Tangöze (Vokal, Elektro gitar) Batuhan Mutlugil (Geri Vokal, Gitar) Ari Barokas (Geri Vokal, Bass Gitar) Cengiz Baysal (Bateri), oluşmaktadır. 1999 yılında İstanbul’da kurulan grup, Kaan Tangöze (vokal, ritim gitar), Batuhan Mutlugil (ana gitar), Mehmet Demirdelen (bas gitar) ve Cengiz Baysal (davul) üyelerinden oluşmaktadır. Duman, özellikle şarkı sözlerindeki derinlik, güçlü vokalleri ve çeşitli müzikal etkileşimleriyle tanınır.

Duman, müzik kariyerine 2000 yılında “Duman I” adlı ilk albümünü çıkararak başladı. O zamandan beri çıkardıkları albümler, başarılı single’lar ve enerjik sahne performanslarıyla Türk rock müziğinin önemli isimleri arasında yer aldılar.

Duman, müziği genellikle rock ve alternatif tarzlarda olsa da, Türk halk müziği ve blues gibi farklı türlerden de etkilenir. Şarkı sözlerindeki derin anlamlar ve toplumsal eleştiriler, dinleyicilerin ilgisini çeker ve grubun geniş bir hayran kitlesi edinmesini sağlar. Duman menajeri iletişimi telefon numarası 05412323051 diğer bilgileri sevgililer günü sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Duman, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserler vermiş, müzik festivallerine katılmış ve birçok ödül kazanmıştır. Duman’ın “Senden Daha Güzel”, “Elleri Ellerime”, “Dibine Kadar”, “İyi Gün Dostu”, “Aman Aman”, “Yürekten” gibi şarkıları Türk rock müziğinin klasikleri arasında yer alır.

Duman Doksanlı yılların başında müzik yaşantısına başlayan grup elemanlarından vokalist Kaan Tangöze öğrenim görmek amacı ile gittiği Seattle’ da müzik yaşamına devam etti ve Türkiye’de çıkarmak istediği albüm için parçalar hazırlamıştır. Duman‘ ın menajerlik şirketi telefonu 02123432355’ dir.

Duman, kariyeri boyunca birçok başarılı albüm yayınladı. İlk albümleri olan “Duman I” (2000) ile müzik dünyasına adım attılar. Ardından “Belki Alışman Lazım” (2002), “Seni Kendime Sakladım” (2005), “Duman I+II” (2006), “Duman III” (2009), “Duman IV” (2013) ve “Duman V” (2018) gibi albümleriyle dinleyicilerin karşısına çıktılar.

Şarkılar: Duman’ın geniş bir hayran kitlesi bulunan birçok tanınmış şarkısı bulunmaktadır. “Senden Daha Güzel”, “Elleri Ellerime”, “Dibine Kadar”, “İyi Gün Dostu”, “Aman Aman”, “Yürekten”, “Her Şeyi Yak” gibi şarkılar, grubun en sevilen ve bilinen eserlerindendir.

Duman, Konserler: Duman, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserler vermiştir. Enerjik sahne performansları ve etkileyici müzikal yetenekleriyle dinleyicileri büyülemişlerdir. Sahne performanslarında dinamizm ve samimiyetleriyle tanınırlar. Ödüller: Duman, müzik kariyerleri boyunca birçok ödül kazanmış ve aday gösterilmiştir. Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen müzik ödül törenlerinde başarılarına layık görülmüşlerdir.

Duman, Toplumsal Katkılar: Duman’ın şarkı sözlerinde sıkça toplumsal ve duygusal konuları işlediği bilinir. Sözlerindeki derin anlamlar ve eleştirel yaklaşım, dinleyicilerin dikkatini çeker ve onları düşündürür.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Duman Menajerlik Telefonu 05412323051