Ebru Yaşar

Sanatçı Ebru Yaşar Yetkili Menajerlik İletişim,
Gösterim 6
1 0

Ebru Yaşar Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Ebru Yaşar Menajerlik Telefonu 05412323051

Ebru Yaşar Hakkında.

Ebru Yaşar 8 Ağustos 1978 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Aslen Ağrı- Eleşkirt’i’ dir.  Abisi vardır. Babası polis, annesi maliyede memur idi. Müzik kariyerine 1995 yılında “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” adlı şarkısıyla başlamıştır. Bu şarkı, onun tanınmasını sağlayarak müzik dünyasında çıkış yapmasına yardımcı olmuştur.

Ebru Yaşar İlkokul birinci sınıfa kadar Ankara‘da okuduktan sonra babasının tayin olduğu Tokat‘ta okuluna devam etti.  Ebru Yaşar, kariyeri boyunca birçok albüm ve şarkıya imza atmıştır. Bazı tanınmış şarkıları arasında “Havadan Sudan”, “Alıştım Susmaya”, “Gidiniz”, “Yalancı”, “Bir Ah De”, “Haddinden Fazla”, “Yoksa Mani”, “Aşıklar Yolu Bulur” gibi eserler bulunmaktadır

Adapazarı‘ ndayken İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuvar sınavlarına girdi ve kazandı. Türk Müziği bölümünde okuyarak mezun oldu. Ebru Yaşar sanatçının menajeri telefonu 05412323051,

Ebru Yaşar ismi insanların kulağına ve hafızasına ilk olarak İbrahim Tatlıses‘ in desteği ile çıkardığı “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” adlı şarkısı yer etmiştir. Ayrıca müzik kariyerinin yanı sıra Ebru Yaşar, çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer almış ve bazı projelerde oyunculuk yapmıştır. Bunlar arasında “Ekmek Teknesi” dizisi öne çıkmaktadır.

Ancak bununla birlikte ilk albümü olan “Bu Sahilde” adlı albümü İbrahim Tatlıses ile tanışmasından yaklaşık 4 yıl önce 1995 yılında Burhan Çaçan‘ ın müzik şirketinden piyasaya çıkmıştır. Ebru Yaşar menajerlik telefon numarası 05412323051,

Ebru Yaşar “O Beni Sırtımdan Vurdu” ve “Yalan” şarkılarıyla da müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başardı. “Aşkımız Buraya Kadar” ve “Yeşillenirim” albümleriyle başarısını sürdüren Ebru Yaşar 2007 yılında Avrupa Müzik’le anlaştı ve 2008 sonunda “Seviyorum Seni” isimli yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu. Ebru Yaşar sanatçı telefonu 02123432355,

Ebru Yaşar, müzik kariyeri boyunca birçok solo albüm yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş”, “Havadan Sudan”, “Alıştım Susmaya”, “Gidiniz”, “Yalancı”, “Bir Ah De”, “Haddinden Fazla”, “Yoksa Mani”, “Aşıklar Yolu Bulur” gibi şarkılar geniş kitlelerce sevilir.

Ebru Yaşar, Televizyon Programları ve Oyunculuk: Ebru Yaşar, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer almıştır. Ayrıca bazı projelerde oyunculuk yapmıştır. Özellikle “Ekmek Teknesi” dizisindeki rolüyle tanınır.

Ebru Yaşar, Konserler ve Etkinlikler: Ebru Yaşar, Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiş ve etkinliklere katılmıştır. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri büyülemiştir. Sosyal Medya Etkinliği: Ebru Yaşar, sosyal medya platformlarında aktif olarak paylaşımlar yapmış ve geniş bir takipçi kitlesi elde etmiştir.

Ebru Yaşar, Hayır İşleri ve Sosyal Sorumluluk Projeleri: Ebru Yaşar, çeşitli hayır işleri ve sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almış ve destek vermiştir. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir sanatçı olarak tanınır. Albüme ismini veren şarkıda İsmail YK ile düet yapan Ebru Yaşar yine müzik listelerinin zirvesine oturdu.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Ebru Yaşar Menajerlik Telefonu 05412323051