Emirkan

Emirkan Yılbaşı Konser Fiyatı,
Gösterim 6
0 0
Emirkan Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı EMİRKAN İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

EMİRKAN Menajerlik Telefonu 05412323051

Sanatçı EMİRKAN Hayatı.

Emirkan 1973 yılının Mayıs ayının 6′ da dünyaya gelmiştir. Emirkan, Türk müzik sahnesinde tanınan bir şarkıcı ve müzisyendir. Gerçek adı Emirkan Çalışkan olan sanatçı, 9 Kasım 1977’de İstanbul’da doğmuştur. Müzik kariyerine 2000’li yılların başında başlamış ve o zamandan beri çeşitli çalışmalar yapmıştır.

Emirkan aslen Siirt’ lidir. Emirkan, müzik tarzını genellikle pop, rock ve elektronik müziğin bir karışımı olarak tanımlar. Kendine özgü tarzı ve güçlü sesiyle dikkat çeker. Söz yazarlığı ve bestecilik de yapmaktadır.

Emirkan 1993 yılında İTÜ Türk musikisi konservatuvarı temel bilimler bölümü okumuştur.

Emirkan menajeri iletişim irtibat telefonu alt tarafta yazmaktadır. Sanatçının bilinen bazı şarkıları arasında “Kapı”, “Ateş Beni Kavuruyor”, “Neler Ettik”, “Yanımda Kal” gibi eserler bulunmaktadır. Bu şarkılar genellikle duygusal ve etkileyici sözleriyle dinleyicilerin ilgisini çekmiştir.

Emirkan ilk albümünü 2006 yılında mahşere kadar ile çıkmıştır.

Emirkan menajer telefonu 02123432355′ dir..

Emirkan aynı zamandan beste ve söz yazmakta olup bir çok ünlü sanatçılar tarafından seslendirilen şarkıları vardır.

Emirkan, Türk pop müziği sahnesinde birçok şarkı ve albüm yayınlamıştır. “Kapı”, “Ateş Beni Kavuruyor”, “Neler Ettik”, “Yanımda Kal” gibi popüler şarkılarla tanınır. Ayrıca “Bana Ellerini Ver”, “Yeniden Doğmak” gibi albümleri bulunmaktadır.

Emirkan, Konserler ve Etkinlikler: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır.

Emirkan, Televizyon Programları: Emirkan, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmıştır. Müzik videoları ve röportajlarla da televizyon ekranlarında yer almıştır.

Emirkan, Sosyal Medya ve Dijital Platformlar: Sanatçı, sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Müzik videoları, konser görüntüleri ve kişisel hayatına dair paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Emirkan, Ödüller ve Başarılar: Emirkan, müzik kariyeri boyunca çeşitli ödüller kazanmış ve müzik listelerinde üst sıralara yükselmiştir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Emirkan menajerlik telefon numarası 05412323051′ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…