Fatih Ürek

Fatih Ürek Telefonu Menajeri Kim,
Gösterim 6
1 0

Fatih Ürek Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Fatih Ürek İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Fatih ÜREK Menajerlik Telefonu 05412323051

Fatih ÜREK Hakkında.

Fatih Ürek 1966 yılının Nisan ayının 3′ de Erzurum’ da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1990’ların sonlarında profesyonel olarak adım atmıştır ve o zamandan bu yana Türk müzik endüstrisinde önemli bir yere sahiptir.

Fatih Ürek, müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Dert Bende”, “Herkes Rasime Bakar”, “Aşkın Beni Deli Eyledi”, “Habersizce”, “Sensizlik Haram Bana”, “Deli Divane” gibi albümleri ve şarkıları geniş kitlelerce sevilmektedir.

Fatih Ürek menajeri iletişimi telefon numarası 05412323051 diğer bilgileri düğün sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Fatih Ürek gençliğinde ses sanatçısı olmaya karar verdikten sonra Bursa’da Taylan Gazinosunda çalışmaya başladı, daha sonra da 1989 yılında İstanbul’ a taşındı. Önce Şişli’de oturdu, sonra para kazanmaya başladıkça semt değiştirmiştir.

Fatih Ürek, Ayrıca müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk alanında da yer almıştır. “Sırlar Dünyası”, “Yahşi Cazibe” gibi televizyon dizilerinde ve “Girdap” gibi sinema filmlerinde rol almıştır. Fatih Ürek sanatçı telefonu 05412323051′ dir.

Fatih Ürek yılan dansı ve “Hadi Hadi” şarkısıyla gülen suratı hafızalara kazınmıştır. Fatih Ürek menajer telefonu 02123432355′ dir.

Fatih Ürek, müzik kariyerine 1990’ların sonlarında adım atmış ve o zamandan bu yana Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olmuştur. Birçok solo albüm ve single çalışması bulunmaktadır. Albümleri arasında “Dert Bende”, “Herkes Rasime Bakar”, “Aşkın Beni Deli Eyledi”, “Habersizce”, “Sensizlik Haram Bana”, “Deli Divane” gibi yapıtlar bulunmaktadır.

Fatih Ürek, Şarkılar ve Hitler: “Dert Bende”, “Herkes Rasime Bakar”, “Aşkın Beni Deli Eyledi”, “Habersizce”, “Sensizlik Haram Bana”, “Deli Divane”, “Vefasız” gibi şarkılar Fatih Ürek’in en bilinen eserleri arasındadır.

Fatih Ürek, Oyunculuk Kariyeri: Fatih Ürek, müzik kariyerinin yanı sıra birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol almıştır. “Sırlar Dünyası”, “Yahşi Cazibe”, “Yeniden Başla”, “Aşk Geliyorum Demez” gibi yapımlarda oyunculuk performansı sergilemiştir.

Fatih Ürek, Televizyon Programları ve Projeleri: Fatih Ürek, çeşitli televizyon programlarına katılmış ve program sunuculuğu yapmıştır. Ayrıca çeşitli müzik ve eğlence programlarında konuk olarak yer almıştır. Konserler ve Etkinlikler: Fatih Ürek, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da konserler vermiş ve etkinliklere katılmıştır. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Fatih Ürek Menajerlik Telefonu 05412323051