Gökhan Akar

Gösterim 8
1 0
Gökhan Akar Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Gökhan Akar İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Gökhan Akar Menajerlik Telefonu 05412323051

Gökhan Akar Hayatı.

Gökhan Akar İzmir’ de dünyaya gelmiş, müzik eğitimini babasından alan Gökhan Akar babasının’ da desteği ile müzik piyasasın girmeyi başarmıştır.

Gökhan Akar, Türk rock müziği sahnesinde tanınmış bir isimdir. 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müzik kariyerine 1990’lı yılların ortalarında başlamış ve ilk olarak çeşitli rock gruplarında vokal olarak yer almıştır. Ancak geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan adımlardan biri, 2001 yılında çıkardığı “Beni Düşün” adlı albümü olmuştur. Bu albümdeki “Beni Düşün” ve “Yine Aylardan Kasım” gibi şarkılar büyük ilgi görmüş ve Gökhan Akar’ın tanınırlığı artmıştır.

Gökhan Akar menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri bay pop sanatçıları konser sahne fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Gökhan Akar ilk şarkı yazma çalışmalarını İlköğretim okulu dönemlerinde gerçekleştiren Gökhan Akar Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Gökhan Akar menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Gökhan Akar, güçlü vokali, sahne performansı ve şarkı sözlerindeki derinlik ile dikkat çeken bir müzisyendir. Kendisi aynı zamanda müzik dünyasının dışında da dikkat çeken bir kişiliğe sahiptir. Müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single çalışması yapmıştır. Ayrıca çeşitli konserlerde ve etkinliklerde sahne almıştır. Gökhan Akar, Türk rock müziğinde önemli bir yere sahip olan başarılı bir sanatçıdır.

Gökhan Akar ilk albüm çalışmasını 2012 yılında Felsefe adlı single ile gerçekleştiren Gökhan Akar uzun bir süre Sahibinden Çok Temiz, Sus, Felsefe, Aşk Adamı Seçer, Koy ver ve Aşktan Ötesi şarkıları ile müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başarmış ve büyük ilgi yakalamıştır. Gökhan Akar‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Gökhan Akar ile alakalı merak konuları, Gökhan Akar Telefon Numarası 05412323051, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu.

Gökhan Akar, çıkardığı albümler ve single’larla geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. “Beni Düşün” (2001), “Yürüdü Yürekler” (2003), “Farkındayım” (2008), “Deli Et Beni” (2010) gibi albümleriyle Türk rock müziği sahnesinde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Ayrıca birçok single çalışması bulunmaktadır.

Gökhan Akar, Konserler ve Canlı Performanslar: Gökhan Akar, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında birçok konser vermiştir. Güçlü sesi ve sahne performansıyla dinleyicilerini etkilemiştir.

Gökhan Akar, Şarkı Sözü Yazarlığı: Sadece kendi albümleri için değil, aynı zamanda diğer sanatçılar için de şarkı sözleri yazmıştır.

Gökhan Akar, Film ve Dizi Müzikleri: Bazı filmler ve diziler için müzikler yapmış ve bu projelerde yer almıştır.

Gökhan Akar, Aktivistlik: Gökhan Akar, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli sosyal ve çevresel konularda da aktif olarak çalışmaktadır. Özellikle hayvan hakları ve doğa koruma konularında duyarlılığını göstermiştir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…