Gülşen

Gülşen Yılbaşı Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Gülşen Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Gülşen  İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Sanatçı Gülşen yetkili menajerlik telefonu 05412323051

Sanatçı Gülşen Hayatı.

Gülşen ünlü popçu 1976 yılının Mayıs ayının 29′ da İstanbul’ da doğmuş olup aslen Ordu’ ludur. Müzik kariyerine 1990’ların sonunda başladı ancak müzik dünyasında geniş çapta tanınması ve başarılı bir kariyer yapması 2000’lerin başında gerçekleşti.

Gülşen menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri bayan pop sanatçı bütçeleri sayfasında yazmaktadır.

Gülşen 6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedilmiş. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaymış. Gülşen’in müzik tarzı genellikle pop müziğe odaklanmıştır, ancak zaman zaman arabesk, elektronik ve dans müziği gibi farklı türlerle de deneysel çalışmalar yapmıştır. Güçlü sesi, etkileyici sahne performansı ve şarkı yazarlığındaki yeteneğiyle tanınır. Gülşen menajerlik şirketi telefon numarası 02123432355′ dir.

Gülşen 1996 yılında ilk albümü be adam’ ı çıkarır çıkarmaz müzik listelerinin ilk sırasına yükselmiş ve çok beğenilmiştir. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Yeni Biri”, “İltimas”, “Dan Dan”, “Bangır Bangır” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Albümleri ve şarkıları geniş kitlelerce sevilmiş ve popülerlik kazanmıştır.

Gülşen ayrıca söz yazarı olarak da tanınır. Hem kendi şarkılarını yazmış hem de diğer sanatçılar için şarkılar kaleme almıştır. Türk pop müziğinin sevilen ve etkili şarkı yazarlarından biridir.

Gülşen, müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve single yayınladı. “Zaten Dört Mevsim”, “Of Of”, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, “Bangır Bangır” gibi hit şarkıları içeren albümleri ve single çalışmaları geniş kitlelerce sevildi ve popülerlik kazandı.

Gülşen, Şarkı Yazarlığı: Gülşen, kendi şarkılarını yazmanın yanı sıra, Türk pop müziğinin birçok önemli sanatçısı için de şarkılar kaleme aldı. Söz yazarlığındaki başarısıyla dikkat çekti ve pek çok hit şarkıya imza attı.

Gülşen, Televizyon Programları ve Jüri Üyeliği: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk oldu ve jüri üyelikleri yaptı. Müzik yarışmalarında yer alarak genç yeteneklere destek verdi ve müzik dünyasına katkıda bulundu.

Gülşen, Konserler ve Sahne Performansları: Gülşen, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansları ve enerjisiyle dinleyicileri etkilemeyi başardı ve geniş bir hayran kitlesi edindi.

Gülşen, Sosyal Medya Etkinlikleri: Sanatçı, sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarıyla etkileşimde bulundu. Yaptığı paylaşımlar ve etkinliklerle geniş bir sosyal medya takipçi kitlesi oluşturdu.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Gülşen Menajerlik Telefonu 05412323051