Hakan Altun

Hakan Altun Menajerlik Bilgileri,
Gösterim 6
1 0

Hakan Altun Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Hakan Altun İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com 

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Hakan ALTUN Menajerlik Telefonu 05412323051

Hakan Altun Hakkında.

Hakan Altun 1972 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1998 yılında başladı ve kısa sürede Türk pop müziği sahnesinde tanınmış bir isim haline geldi.

Hakan Altun ilk okulunun bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Musiki Devlet Konservatuvarına girmeyi başarmıştır. Hakan Altun’un müzik tarzı genellikle arabesk ve pop elementlerini bir araya getirir. Güçlü ve duygusal sesiyle tanınır ve genellikle aşk, ayrılık ve özlem gibi temaları işler. Romantik şarkıları ve kendine özgü yorumuyla dinleyicilerin dikkatini çeker. Hakan Altun menajerlik numarası bilgileri alt bölümde yazıyor.

Hakan Altun orta ve lise öğrenimini yine aynı okulda tamamlamıştır. Sanatçı, kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Ben Varım”, “Aşk Lütfen Gel”, “Kalbim Seninle”, “Acıların Kadını” gibi şarkılarıyla popülerlik kazandı. Ayrıca, bazı film müziklerine de sesiyle katkıda bulundu.

Hakan Altun İTÜ sosyal bilimler dalında master yapmıştır. Hakan Altun, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler vermiştir. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Türk müzik endüstrisinde kendine sağlam bir yer edinmiş ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Hakan Altun yetkili menajeri telefonu 02123432355′ dir..

Hakan Altun almış olduğu profesyonel müzik eğitimin ardından kaliteli sayılı mekanlarda sahne almaya başlamış ve hakan altun 1998 yılında vatani görevini yapmak için Ankara’ya gitti ve askerde ilk albüm hazırlıklarını yaptı.

Hakan Altun, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Ben Varım”, “Aşk Lütfen Gel”, “Kalbim Seninle”, “Acıların Kadını” gibi şarkılar içeren albümlerle müzik dünyasında adından söz ettirdi.

Hakan Altun, Konserler ve Turneler: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri coşturdu. Uzun yıllar boyunca müzikseverlerle buluşmaya devam etti.

Hakan Altun, Film ve Televizyon Müzikleri: Hakan Altun, bazı film ve televizyon dizilerinin müziklerine de katkıda bulundu. Film ve dizilerin müziklerini seslendirerek, projelere duygusal ve anlamlı bir atmosfer kattı.

Hakan Altun, Ödüller ve Başarılar: Müzik kariyeri boyunca Hakan Altun, çeşitli ödüller kazandı ve aday gösterildi. Türk pop müziği sahnesindeki başarısı ve etkileyici sesiyle önemli bir yere sahip oldu. Sosyal Medya ve İnteraktif İletişim: Hakan Altun, sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan bir sanatçıdır. Takipçileriyle etkileşimde bulunarak, onların desteğini ve sevgisini kazanmıştır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Hakan Altun Menajerlik Telefonu 05412323051