Hande Yener

Hande Yener Sahne Konser Fiyatı,
Gösterim 8
1 0

Hande Yener Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Hande Yener İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Hande YENER yetkili menajer telefonu 05412323051

Hande YENER Hayatı.

Hande Yener 1973 yılının Ocak ayının 12′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiş asıl adı Makbule Hande Özyener‘ dir. Müzik kariyerine 1990’ların sonlarında başladı ve o zamandan beri Türk pop müziği sahnesinde aktif olarak yer  Hande Yener menajeri iletişimi telefon numarası pop sanatçı konser fiyatları listesi sayfasında yazmaktadır.

Hande Yener Çalışırken 1992 yılında Hülya Avşar‘ ın yardımı ile Sezen Aksu‘ yla tanıştı. Yaklaşık 2 yıl Sezen Aksu‘ nun vokalistliğini ve asistanlığını yaptı. Hande Yener’in müzik tarzı genellikle pop müziği olmasına rağmen, kariyeri boyunca elektronik, dans, arabesk ve fantezi gibi farklı türlerle de çalışmalar yapmıştır. Kendine özgü tarzı, cesur sahne performansları ve iddialı şarkı sözleriyle tanınır.

Hande Yener, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor”, “Hipnoz”, “Sen Yoluna… Ben Yoluma…”, “Kraliçe” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Albümleri ve şarkıları geniş bir hayran kitlesi tarafından sevilmekte ve popülerlik kazanmaktadır.

Hande Yener menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Hande Yener 2 yıl süren repertuvar araştırmasından sonra Altan Çetin’le çalışma kararı aldı ve sekiz ay süren stüdyo çalışmaları sonrasında ilk albümü “Senden İbaret” Haziran 2000’de, Ercan Saatçi’ nin askere gidişiyle biraz gecikmeli piyasaya çıkmıştır.

Hande Yener, ayrıca müzik videoları ve sahne performanslarıyla da dikkat çekmektedir. Enerjik sahne şovları ve iddialı kıyafetleriyle konserlerine ve müzik videolarına renk katmaktadır.

Hande Yener, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınlamıştır. “Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor”, “Hipnoz”, “Sen Yoluna… Ben Yoluma…”, “Kraliçe” gibi hit şarkıları içeren albümleri ve single çalışmaları geniş kitlelerce sevildi ve popülerlik kazandı.

Hande Yener, Konserler ve Sahne Performansları: Hande Yener, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansları ve şarkı yorumlarıyla dinleyicileri etkilemeyi başardı ve geniş bir hayran kitlesi edindi. Enerjik sahne şovları ve iddialı kıyafetleriyle dikkat çekti.

Hande Yener, Televizyon Programları ve Jüri Üyeliği: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk oldu ve jüri üyelikleri yaptı. Müzik yarışmalarında yer alarak genç yeteneklere destek verdi ve müzik dünyasına katkıda bulundu.

Hande YenerDeneyimleri: Hande Yener, müzik kariyerinin yanı sıra bazı dizi ve sinema filmlerinde oyunculuk deneyimleri yaşadı. Televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde rol alarak sanatına farklı bir boyut kazandırdı.

Hande Yener, Sosyal Medya Etkinlikleri ve Markalaşma: Hande Yener, sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullandı ve hayranlarıyla etkileşimde bulundu. Ayrıca moda ve güzellik alanında kendi markalarını yarattı ve bu alanda da faaliyet gösterdi.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Hande Yener Menajerlik Telefonu 05412323051