Hülya Avşar

hülya avşar son hali,
Gösterim 22
1 0

Hülya Avşar Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Hülya Avşa İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Şirket Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Hülya AVŞAR menajeri telefonu 05412323051

Hülya AVŞAR Kimdir?.

Hülya Avşar 10 Ekim 1963 yılında Balıkesir Edremit’ de dünyaya gelmiştir. Hülya Avşar menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanatçı sahne ücretleri sayfasında yazmaktadır. Hülya Avşar’ın kariyeri, özellikle sinema ve müzik alanlarında olmak üzere çok çeşitli alanlarda başarılarla doludur. İşte Hülya Avşar’ın kariyerindeki bazı önemli noktalar:

Hülya Avşar 1983 yılında katıldığı, Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması‘ nda birinci olmuştur. Hülya Avşar menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir. Türk pop müziği sahnesinde de aktif olarak yer almış ve birçok şarkı seslendirmiştir. “Seni Yerler”, “Sevdim”, “Bana Ellerini Ver”, “Olabildiğince” gibi şarkılar popüler olmuş ve dinleyiciler tarafından sevilmiştir.

Hülya Avşar ses sanatçılığı kimliğinin yanında asıl oyuncu kimliği ile daha çok tanınmakta olup onlarca sinem reklam ve dizi filmlerinde başrol oynamıştır. Hülya Avşar‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Hülya Avşar, televizyon programları ve dizilerinde de rol almıştır. Ayrıca bir süre talk show programı sunmuş ve TV dünyasında da etkili bir kariyer sürdürmüştür.

Hülya Avşar, sadece sanat kariyeriyle değil, toplumsal konulara olan duyarlılığı ve kampanyalara verdiği desteklerle de bilinir. Kadın hakları ve çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almıştır.

Hülya Avşar, Türk sinemasında uzun yıllar boyunca birçok filmde rol almıştır. Özellikle 1980’ler ve 1990’lar boyunca pek çok başarılı filmde yer almış ve tanınmıştır. Bazı önemli filmleri arasında “Davaro”, “Güle Güle Godard”, “Tosun Paşa”, “Ah Nerede”, “Haram” ve “Şalvar Davası” bulunmaktadır.

Hülya Avşar, televizyon dünyasında da başarılı projelere imza atmıştır. Kendi adını taşıyan talk show programı “Hülya Avşar Show” ile uzun süre ekranlarda yer almış ve büyük ilgi görmüştür. Ayrıca çeşitli dizi ve programlarda da rol almıştır.

Hülya Avşar, Türk pop müziği alanında da aktif olarak çalışmış ve birçok şarkı seslendirmiştir. “Seni Yerler”, “Sevdim”, “Bana Ellerini Ver”, “Olabildiğince” gibi şarkıları ile müzik dünyasında kendine geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Hülya Avşar, iş dünyasında da aktif olarak yer almış ve çeşitli yatırımları bulunmaktadır. Kozmetik ürünleri, restoran işletmeleri ve medya sektöründeki yatırımları ile tanınır.

Hülya Avşar, kadın hakları konusunda duyarlılığı ile bilinir. Sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak destek vermiş ve toplumsal konularda farkındalık yaratmıştır.

Hülya Avşar, sadece sanat kariyeri ile değil, medya ilişkileri ve özel hayatıyla da sıkça gündeme gelmiştir. Magazin dünyasında da uzun yıllar boyunca takip edilen bir isim olmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Hülya Avşar Menajerlik Telefonu 05412323051