Metin Şentürk

Metin Şentürk Menajer İletişim,
Gösterim 6
1 0

Metin Şentürk Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Metin Şentürk İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051 
E -Mail. enseyajans@gmail.com
Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Metin ŞENTÜRK Menajerlik Telefonu 05412323051

Metin ŞENTÜRK Hayatı.

Metin Şentürk 1966  yılının Mayıs 16′ da dünyaya gelmiştir. Metin Şentürk Kosova‘ dan göçüp İstanbul Fatih’e yerleşmiş, 7 çocuklu bir ailenin sondan ikinci çocuğudur. Metin Şentürk sanatçının menajeri telefonu 05412323051 diğer bilgileri aşağıda yazmaktadır.

Metin Şentürk Sonradan babası dahil ailesinden altı kişi de çeşitli sebeplerle kör olmuştur. Metin Şentürk Üç yaşında masadan düşme sonucu gözlerini kaybetmiştir. Metin Şentürk, Türk müziği sanatçısıdır. Türk halk müziği ve Türk sanat müziği tarzlarında eserler vermektedir. Müzik kariyerine genç yaşlarda başlayan Şentürk, özellikle sahip olduğu güçlü sesi ve yorumuyla tanınmaktadır. Metin Şentürk sanatçı resmi menajerinin telefonu 05412323051′ dir.

Metin Şentürk İstanbul İstinye körler okulunda 8 sene yatılı okuyarak eğitim almasının ardından  Büyükçekmece lisesinde normal öğrenciler ile birlikte okumuş ve mezun olmuştur. Metin Şentürk’ün repertuarında geleneksel Türk müziği eserlerinin yanı sıra Türk sanat müziği ve Türk halk müziği türlerinden eserler bulunmaktadır. Sahne performansları ve derin yorumuyla dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Metin Şentürk sanatçı telefon numarası 05412323051, detayları iletişim bölümünde yer almaktadır.

Metin Şentürk İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Türk Musikisi Devlet Konservatuvarın’ dan 1988 yılında mezun oldu. Metin Şentürk İlk albümü başarı sağlamadı ve dört yıl ara verdi. Dört yıl sonra iyi bir çıkış yaptı. `Kahpe Bizans` filminde küçük bir rol oynadı.

Metin Şentürk adeta kör talihine inat, başarıya ve şöhrete ulaştı.

Metin Şentürk, genellikle Türk sanat müziği ve Türk halk müziği repertuarında eserler vermiştir. Sahip olduğu güçlü sesi ve yorumuyla tanınmıştır. Kariyeri boyunca birçok albüm ve single çalışması yapmış, pek çok sevilen şarkıya imza atmıştır.

Metin Şentürk, Konserler ve Sahne Performansları: Metin Şentürk, Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurt dışında konserler vermiş, sahne performanslarıyla dinleyicileri etkilemiştir. Özellikle Türk müziği festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır. Televizyon Programları: Metin Şentürk, çeşitli televizyon programlarına konuk olmuş ve müzikal yeteneğiyle dikkat çekmiştir. Bazı programlarda şarkılarını seslendirmiş ve hayranlarıyla buluşmuştur.

Metin Şentürk, Eserler ve Repertuar: Metin Şentürk, Türk müziğinin klasik eserlerinden modern şarkılara kadar geniş bir repertuara sahiptir. Geleneksel türkülerden, arabesk ve popüler şarkılara kadar çeşitli tarzlarda eserler seslendirmiştir. Sanatsal Katkılar: Metin Şentürk, Türk müziğinin korunması ve tanıtılması adına çeşitli sanatsal etkinliklere katkıda bulunmuş, genç sanatçılara destek vermiş ve kültürel mirasın yaşatılmasına katkı sağlamıştır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Metin Şentürk Menajerlik Telefonu 05412323051