Murat Boz

Murat Boz Menejer İletişim,
Gösterim 8
1 0

Murat Boz Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Murat Boz İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Murat BOZ Menajerlik Telefonu 05412323051

Murat BOZ Biyografisi.

Murat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 2006 yılında “Aşkı Bulamam Ben” adlı albümüyle başlamıştır. O günden bu yana Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olarak kariyerine devam etmektedir.

Murat Boz menajeri iletişimi telefon numarası 05412323051 diğer detaylı bilgileri bay pop sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Murat Boz 1998 yılında Milliyet Gazetesi’ nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birincisi olmuştur. Boz’un müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Maximum”, “Aşklarım Büyük Benden”, “Janti”, “Aşklarım Büyük Benden 2”, “Dönmem”, “Janti Reloaded” gibi albümleri ve “Özledim”, “Geri Dönüş Olsa”, “Hayat Öpücüğü”, “Adını Bilen Yazsın”, “Gümbür Gümbür” gibi şarkıları geniş kitlelerce sevilmiştir.

Murat Boz menajeri şirketi telefonu 05412323051′ dir.

Murat Boz 2006 yılında “Aşkı Bulamam Ben” isimli parçası ile Türk Pop Müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Ayrıca müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk alanında da başarılı işlere imza atmıştır. Birçok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almıştır. Oyunculuk yeteneği ve şarkıcılığıyla geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Murat Boz Şarkı söylemeyi, yüzmeyi ve hayvanları çok seven Murat Boz, Shakira, Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Grup Hepsi, Zeynep Dizdar ve Zeynep Mansur gibi isimlerin albüm ve sahne performanslarında çalışmıştır.

Murat Boz, 2006 yılında “Aşkı Bulamam Ben” adlı solo albümüyle müzik dünyasına adım atmıştır. O zamandan bu yana birçok solo albüm yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. Albümleri arasında “Maximum”, “Aşklarım Büyük Benden”, “Janti”, “Aşklarım Büyük Benden 2”, “Dönmem” ve “Janti Reloaded” gibi yapıtlar bulunmaktadır.

Murat Boz, Şarkılar ve Hitler: “Özledim”, “Geri Dönüş Olsa”, “Hayat Öpücüğü”, “Adını Bilen Yazsın”, “Gümbür Gümbür”, “Kalamam Arkadaş”, “Özledim (ft. Oğuzhan Koç)”, “Janti”, “Aşk Bu”, “İki Medeni İnsan” gibi şarkıları Murat Boz’un en bilinen eserleri arasındadır.

Murat Boz, Oyunculuk Kariyeri: Murat Boz, müzik kariyerinin yanı sıra birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol almıştır. “Aşk Sana Benzer”, “Hadi İnşallah”, “Canım Kardeşim”, “Kardeşim Benim”, “Dönerse Senindir” gibi yapımlarda oyunculuk performansı sergilemiştir.

Murat Boz, Reklam ve Marka İşbirlikleri: Murat Boz, birçok markanın reklam yüzü olmuş ve çeşitli markalarla işbirlikleri yapmıştır. Bu işbirlikleri genellikle moda ve giyim markalarıyla gerçekleşmiştir. Konserler ve Turneler: Murat Boz, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da konserler vermiş ve turnelere katılmıştır. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Murat Boz‘ un  menajerlik telefonu numarası 02123432355’ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Murat Boz Menajerlik Telefonu 05412323051