Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli Festival Fiyatı,
Gösterim 7
1 0

Mustafa Ceceli Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Mustafa Ceceli İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com 

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Mustafa CECELİ yetkili menajerlik 05412323051

Mustafa CECELİ Hakkında.

Mustafa Ceceli 1980 yılında Kasım ayının 2′ de Ankara’ da doğmuştur.Kasım 1980 tarihinde Almanya’nın Ankara yakınlarındaki Köln kentinde doğdu. Müzik kariyerine 2000’lerin başında adım attı ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindi. Mustafa Ceceli menajer telefon numarası bilgileri yılbaşı sanatçı fiyat listesi sayfasında yer almaktadır.

Mustafa Ceceli‘ nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında fark edil’ di. 6 yaşında özel öğretmenden 2 yıl piyano eğitimi verildi. Ceceli’nin müzik tarzı genellikle pop müziğe odaklanmıştır, ancak zaman zaman Türk sanat müziği ve fantezi müzik gibi farklı türlerle de çalışmalar yapmıştır. Güçlü ve duygusal sesi, romantik şarkıları ve etkileyici sahne performanslarıyla tanınır.

Mustafa Ceceli Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başlamıştır. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Aşikardır Zat-ı Hak”, “Hastalıkta Sağlıkta”, “Es”, “Sultanım” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Albümleri ve şarkıları geniş kitlelerce sevilmiş ve popülerlik kazanmıştır. Mustafa Ceceli menajerlik telefonu 05412323051′ dir.

Mustafa Ceceli Türk Pop Müziğine yeni bir soluk getirdi ve yoğun ilgi gördü. Tarkan, Ajda Pekkan , Sertab Erener, Nilüfer, Aşkın Nur Yengi, Emre Altuğ, Nil Karaibrahimgil, Emre Aydın, Murat Boz ve pek çok sanatçının albümlerinde aranjör olarak çalışmıştır.

Mustafa Ceceli ayrıca söz yazarı ve yapımcı olarak da tanınır. Hem kendi şarkılarını yazmış hem de diğer sanatçılar için şarkılar üretmiştir. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biridir ve müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır.

Mustafa Ceceli, müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve single yayınladı. “Aşikardır Zat-ı Hak”, “Hastalıkta Sağlıkta”, “Es”, “Sultanım” gibi hit şarkıları içeren albümleri ve single çalışmaları geniş kitlelerce sevildi ve popülerlik kazandı.

Mustafa Ceceli, Şarkı Yazarlığı ve Yapımcılık: Ceceli, sadece kendi şarkılarını yazmakla kalmayıp, aynı zamanda diğer sanatçılar için de şarkılar yazdı. Hem kendi albümlerinde hem de diğer sanatçıların çalışmalarında yer aldı. Yapımcılık alanında da başarılı işlere imza attı.

Mustafa Ceceli, Konserler ve Sahne Performansları: Mustafa Ceceli, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansları ve şarkı yorumlarıyla dinleyicileri etkilemeyi başardı ve geniş bir hayran kitlesi edindi.

Mustafa Ceceli, Televizyon Programları ve Jüri Üyeliği: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk oldu ve jüri üyelikleri yaptı. Müzik yarışmalarında yer alarak genç yeteneklere destek verdi ve müzik dünyasına katkıda bulundu.

Mustafa Ceceli, Sosyal Sorumluluk Projeleri: Mustafa Ceceli, müzik kariyerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı ve hayır işlerine destek verdi. Eğitim, sağlık ve çevre gibi farklı alanlarda yapılan çalışmalara katkı sağladı.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Mustafa Ceceli Menajerlik Telefonu 05412323051