Mustafa Keser

Mustafa Keser Sahne Konser Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Mustafa Keser Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Mustafa Keser İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com 

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Mustafa KESER yetkili menajer telefonu 05412323051

Mustafa KESER Hayatı.

Mustafa Keser ünlü sanatçı 1945 yılında Elazığ’ da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine genç yaşlarda başladı ve halk müziği alanında kendine sağlam bir yer edindi.

Mustafa Keser menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanatçıların düğün fiyatı ne kadar? sayfasında yamaktadır.

Mustafa Keser‘ in Babası müzisyen olup, ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrenmiştir. Keser’in müzik tarzı genellikle Anadolu’nun derinliklerinden gelen türküler ve ezgiler üzerine kuruludur. Yöresel türkülerin yanı sıra kendi besteleri de bulunmaktadır. Güçlü ve duygusal yorumuyla tanınır.

Mustafa Keser menajerlik şirket telefonu 02123432355′ dir.

Mustafa Keser 1975 yılında TRT‘nin açmış olduğu amatör ses yarışmasını Türk Halk Müziği dalında kazanarak TRT’de çalışmaya başladı.

Mustafa Keser, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler vermiştir. Sahne performansları ve samimi tarzıyla dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Türk halk müziği geleneğinin yaşatılmasına ve tanıtılmasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Mustafa Keser 1982 yılına kadar TRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev yapmıştır. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınlamıştır. “Sevda Yarası”, “Sensiz Yaşanmaz”, “Kara Sevda”, “Gözlerin Hala Benim mi” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. 

Mustafa Keser, müzik kariyerine genç yaşlarda başladı ve Türk halk müziği sahnesinde tanınmış bir isim haline geldi. Anadolu’nun derinliklerinden gelen türkülerin yanı sıra kendi bestelerini de seslendirdi. Güçlü ve duygusal yorumuyla dinleyicilerin ilgisini çekti.

Mustafa Keser, Albümler ve Single’lar: Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. Türk halk müziği repertuarından eserler içeren albümler çıkardı. “Sevda Yarası”, “Sensiz Yaşanmaz”, “Kara Sevda”, “Gözlerin Hala Benim mi” gibi hit şarkıları bulunan çalışmalarıyla tanınır.

Mustafa Keser, Konserler ve Sahne Performansları: Mustafa Keser, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansları ve samimi tarzıyla dinleyicilerin beğenisini kazandı. Türk halk müziği geleneğini yaşatmak için sahnede ve etkinliklerde aktif olarak yer aldı.

Mustafa Keser, Film ve Dizi Müzikleri: Sanatçı, çeşitli film ve dizilerin müziklerine katkıda bulundu. Hem kendi şarkılarıyla hem de seslendirdiği türkülerle müziklerine renk kattı. Televizyon Programları ve Projeler: Mustafa Keser, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına katıldı ve programlarda performans sergiledi. Ayrıca, bazı projelerde jüri üyeliği yaparak genç yeteneklere destek oldu.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Mustafa Keser Menajerlik Telefonu 05412323051