Mustafa Sandal

Mustafa Sandal Yılbaşı Konser Fiyatı,
Gösterim 9
1 0

Mustafa Sandal Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Mustafa Sandal İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Mustafa SANDAL Menajerlik Telefonu 05412323051

Mustafa SANDAL Biyografisi.

Mustafa Sandal 11 Ocak 1970‘ de İstanbul  Beşiktaş‘ ta dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1990’ların başlarında adım atmıştır ve o zamandan beri Türkiye müzik endüstrisinde önemli bir yere sahiptir.

Mustafa Sandal menajer telefonu bilgileri festival organizasyonu sayfasında yazmaktadır.

Mustafa Sandal çocukluk yıllarından beri içinde duyduğu müzik tutkusunun ışığında, profesyonel müzik yaşamına İstanbul Gelişim Stüdyosu‘ nda, Onno Tunç, Selçuk Başar, Uğur Başar ve Garo Mafyan gibi ülkemizin en ileri gelen müzik adamlarının yanında başlamıştır. Mustafa Sandal menajer şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Mustafa Sandal, müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Araba”, “Aya Benzer”, “Gölgede Aynı”, “İsyankar”, “Tesir Altında”, “İndir” gibi şarkılar geniş kitlelerce bilinir ve sevilir. Pop müzik tarzında eserler veren Sandal, zaman zaman diğer müzik türlerini de denemiş ve farklı tarzlarıyla dikkat çekmiştir.

Mustafa Sandal Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Zerrin Özer, Muazzez Abacı, Ayşegül Aldinç, Yonca Evcimik, Ozan Orhon, Burak Kut, Deniz Arcak, Emel Müftüoğlu, Reyhan Karaca, İzel, Sibel Alaş, Asya, Hakan Peker ve Ferda Anıl Yarkın gibi sanatçılara verdiği besteler halk tarafından çok sevilmiştir. Mustafa Sandal‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051’ dir.

Mustafa Sandal, kariyerindeki başarılar sadece müzikle sınırlı değildir. Aynı zamanda televizyon programlarına katılmış, sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşmış ve moda dünyasında da adından söz ettirmiştir. Müzik videoları ve sahne performanslarıyla da dikkat çeken sanatçı, Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden biri olarak kabul edilir.

Ünlü Sanatçı Mustafa Sandal ile alakalı merak konuları, Mustafa Sandal Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05412323051 Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Mustafa Sandal, müzik kariyeri boyunca birçok solo albüm yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. Albümleri arasında “Gölgede Aynı”, “Detay”, “Kop”, “Seven”, “Maxi Sandal” gibi yapıtlar bulunmaktadır. “Aya Benzer”, “İsyankar”, “Araba”, “İndir”, “Gölgede Aynı”, “Bir Anda” gibi şarkılar Mustafa Sandal’ın en bilinen eserleri arasındadır.

Mustafa Sandal, Konserler ve Turneler: Mustafa Sandal, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da konserler vermiş ve turnelere katılmıştır. Sahne performansı ve enerjisiyle dinleyicileri büyülemiştir. Televizyon Programları ve Projeleri: Mustafa Sandal, çeşitli televizyon programlarına katılmış, müzik programlarında jüri üyeliği yapmış ve TV dizilerinin müziklerine katkıda bulunmuştur.

Mustafa Sandal, Sosyal ve Kültürel Projeler: Mustafa Sandal, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli sosyal ve kültürel projelere de destek vermiştir. Eğitim, sağlık ve çocuk hakları gibi konularda duyarlılık göstermiş ve yardım çalışmalarında bulunmuştur.

Mustafa Sandal,Moda ve İş Dünyası: Mustafa Sandal, müzik kariyerinin yanı sıra moda dünyasında da adından söz ettirmiştir. Kendi giyim markalarını oluşturmuş ve iş dünyasında çeşitli girişimlerde bulunmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Mustafa Sandal Menajerlik Telefonu 05412323051