Nilüfer

Nilüfer Belediye Konser Fiyatı,
Gösterim 6
1 0

Nilüfer Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Nilüfer  İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır. 

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com 

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Nilüfer yetkili menajerlik numarası 05412323051

Nilüfer Hayatı.

Nilüfer 1955 yılının Mayıs ayının 31′ de İstanbul’ da dünyaya geliştir. Müzik kariyerine 1970’lerin başında başladı ve o zamandan beri Türk pop müziği sahnesinde aktif olarak yer aldı.

Nilüfer menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri en çok konser veren sanatçılar sayfasında yazmaktadır. Nilüfer’in müzik tarzı genellikle pop müziği olmasına rağmen, kariyeri boyunca farklı türlerde şarkılar da seslendirdi. Romantik balladlardan hareketli pop şarkılarına kadar geniş bir repertuara sahiptir. Güçlü ve duygusal sesiyle tanınır.

Nilüfer 1970 yılında, İtalyan Koleji Ortaokul ikinci sınıftayken Hafta sonu Gazetesi nin düzenlediği ve “Sensiz Yıllarda” adlı şarkıyla katıldığı 4. Altın Ses yarışmasında, Durul Gence Orkestrası eşliğinde, jüride bulunan Şehrazat, Ajda Pekkan, Alpay, Fecri Ebcioğlu gibi sanatçıların ortak kararıyla birinci olmuştur.

Nilüfer menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Nilüfer 1972 yılında Odeon plak şirketinden çıkardığı ilk 45’liği “Kalbim Bir Pusula” ile profesyonel müzik hayatı başlamıştır. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Göreceksin Kendini”, “Keklik Gibi”, “Esmer Günler”, “Mavilim” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Bu şarkılar, hem Türkiye’de hem de yurtdışında geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevilmiştir.

Nilüfer, Türk müziğine ve kültürüne katkılarıyla da tanınır. Kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve sanatına olan katkılarından dolayı takdir edilmiştir. Ayrıca Türk pop müziğinin gelmiş geçmiş en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilir.

Nilüfer, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. 1970’lerden günümüze kadar uzanan birçok albümü ve hit şarkıları bulunmaktadır. “Göreceksin Kendini”, “Keklik Gibi”, “Esmer Günler”, “Mavilim” gibi şarkılar, geniş kitlelerce sevilen eserler arasındadır.

Nilüfer, Konserler ve Sahne Performansları: Nilüfer, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler vermiştir. Sahne performansları ve şarkı yorumlarıyla dinleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Hem solo konserler hem de müzik festivallerinde sahne almıştır.

Nilüfer, Televizyon Programları ve Projeler: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk olmuş ve performanslar sergilemiştir. Müzik videoları ve televizyon programları dışında da bazı film ve dizi projelerinde yer almıştır.

Nilüfer, Ödüller ve Takdirler: Nilüfer, kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve takdir edilmiştir. Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen müzik ödül törenlerinde birçok kez ödül almıştır. Sanatına olan katkılarından dolayı takdir edilmiştir.

Nilüfer, Sosyal Sorumluluk Projeleri: Nilüfer, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almış ve destek vermiştir. Eğitim, sağlık ve çevre gibi farklı alanlarda yapılan çalışmalara katkı sağlamıştır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Nilüfer Menajerlik Telefonu 05412323051