Rafet El Roman

Rafet El Roman Konser Ücreti,
Gösterim 6
1 0

Rafet El Roman Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Rafet El Roman İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Rafet El ROMAN yetkili menajer telefonu 02123432355

Rafet El ROMAN Hayatı.

Rafet El Roman 1968 yılında Edirne’ de dünyaya gelmiş ası adı Rafet Yaşdut’ tur. Müzik kariyerine Almanya’da başladı ve daha sonra Türkiye’de de tanınmaya başladı. Rafet El Roman menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanatçı festival fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Rafet El Roman hayatını genel anlamda Almanya’ da geçirmektedir. Rafet El Roman’ın müzik tarzı genellikle Türkçe pop müziği ve arabesk tarzının etkileşimindedir. Kendine özgü ve duygusal yorumuyla tanınır. Şarkılarında genellikle aşk, özlem, ayrılık gibi temaları işler.

Rafet El Roman 1984 yılında 16 yaşında ilk söz ve bestelerini yazmaya başlamıştır. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Sen Olmazsan”, “Bir Roman Gibi”, “Aşk-ı Virane”, “Kalbimin Sultanı” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Bu şarkılar geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevildi ve popülerlik kazandı. Rafet El Roman menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Rafet El Roman 1995’de Türkiye’ye gelerek “Gençliğin Gözyaşı” adlı ilk solo albümünü çıkarmıştır. Rafet El Roman ayrıca çeşitli televizyon programlarına konuk olmuş ve performans sergilemiştir. Ayrıca, bazı sinema filmlerinin ve dizilerin müziklerine katkıda bulunmuştur.

Rafet El Roman, müzik kariyerine Almanya’da başladı ve daha sonra Türkiye’de de tanınmaya başladı. Türkçe pop müziği ve arabesk tarzında şarkılar söyleyen sanatçı, birçok albüm ve single yayınladı. “Sen Olmazsan”, “Bir Roman Gibi”, “Aşk-ı Virane”, “Kalbimin Sultanı” gibi hit şarkıları bulunmaktadır.

Rafet El Roman, Konserler ve Sahne Performansları: Rafet El Roman, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler vermiştir. Sahne performansları ve etkileyici sesiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Rafet El Roman, Televizyon ve Sinema Projeleri: Sanatçı, çeşitli televizyon programlarına konuk olmuş ve performans sergilemiştir. Ayrıca, bazı sinema filmlerinin ve dizilerin müziklerine katkıda bulunmuştur.

Rafet El Roman, Müzik Videoları: Rafet El Roman’ın şarkılarının tanıtımı için çekilen müzik videoları geniş bir izleyici kitlesi tarafından beğenilmiş ve popülerlik kazanmıştır.

Rafet El Roman, Sosyal Sorumluluk Projeleri: Sanatçı, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almış ve toplumsal duyarlılık konularında sesini duyurmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Rafet El Roman Menajerlik Telefonu 05412323051