Selami Şahin

Selami Şahin Menajerlik İletişim,
Gösterim 6
1 0

Selami Şahin Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Selami Şahin İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 

Selami ŞAHİN Menajerlik Telefonu 05412323051

Selami ŞAHİN Hakkında.

Selami Şahin 1948  yılının Ağustos 15′ de Hatay Samandağ yonca kaya köyünde dünyaya gelmiştir. Selami Şahin 6 kardeştir. Selami Şahin sanatçı menajeri telefonu 05412323051, diğer bilgileri  iletişim bölümünde yazmaktadır.

Selami Şahin ailesinin ekonomik düzeyi zayıf olduğundan ilk okuldan sonra okuyamamıştır. Müzik kariyerine 1970’li yıllarda başlamış ve o zamandan bu yana Türk müzik dünyasında önemli bir yere sahiptir. Selami Şahin sanatçı menajerlik telefonu 054123233051′ dir.. 

Selami Şahin İstanbul hayatı 1963 yılında başladı ve çeşitli iş yerlerinde çalışmaya başladı.

Selami Şahin, kariyeri boyunca birçok albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Söyleme Bilmesinler”, “Seni Unutmak İstemedim Ki”, “Benim İçin Üzülme”, “Ah Gönül”, “Bir Tek Senin İçin”, “Benimle Oynar Mısın”, “Açma Zülüflerin”, “Kadınım”, “Gözlerin”, “Bir Kadeh Yetmez”, “Aldırma Gönül”, “Seninle Başım Dertte”, “Yalnızım Ben”, “Özledim” gibi şarkılar geniş kitlelerce sevilmektedir.

Sanatçı Selami Şahin plakçılar çarşısında işçi olarak çalışmaya başladı, Selami Şahin hiç bir eğitim almadan notayı öğrendi. Selami Şahin yetkili menajerlik telefon numarası 05412323051′ dir.

Selami Şahin sanatçı nota öğrenmesi ardından sahne almaya başladı ve sonra kendi albümünü çıkardı.Ayrıca Selami Şahin, Türk pop müziğinde önemli bir söz yazarı ve besteci olarak da bilinir. Birçok ünlü sanatçının şarkılarına imza atmıştır. sanatçı Selami Şahin bir çok albüme imzasını atmış ve şöhreti aşk şarkıları ile kulaktan kulağa duyuldu ve gazinoların aranan solisti oldu.

Selami Şahin, Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biridir. 1970’li yıllardan itibaren müzik dünyasında aktif olarak yer almış ve birçok albüm ve şarkıya imza atmıştır. Kendine özgü yorumu ve besteleriyle tanınır.

Selami Şahin, Şarkı Sözü ve Bestecilik: Selami Şahin, Türk pop müziğinde önemli bir söz yazarı ve besteci olarak da bilinir. Birçok ünlü sanatçının şarkılarına imza atmış ve popülerleştirmiştir.

Selami Şahin, Konserler ve Etkinlikler: Selami Şahin, Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiş ve etkinliklere katılmıştır. Sahne performansı ve sesiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Selami Şahin, Televizyon Programları: Selami Şahin, birçok televizyon programında konuk olarak yer almış ve müzikal kariyeri boyunca çeşitli müzik programlarına katılmıştır. Ödüller ve Başarılar: Selami Şahin, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve aday gösterilmiştir. Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olarak geniş bir hayran kitlesi tarafından sevilir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Selami Şahin Menajerlik Telefonu 05412323051