Selim Gülgören

Selim Gülgören Menejer İletişim,
Gösterim 6
1 0
Selim Gülgören Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Selim GÜLGÖREN İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Selim GÜLGÖREN Menajerlik Telefonu 05412323051

Selim GÜLGÖREN Hayatı.

Selim Gülgören 1985 yılının Kasım ayının 20′ de İstanbul Üsküdar’ da dünyaya gelmiştir. Selim Gülgören, Türk pop müziği sahnesinde tanınan ve sevilen bir şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Kendisi 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müzik kariyerine 1980’li yıllarda başlamış ve o zamandan beri Türk müziğine önemli katkılarda bulunmuştur.

Selim Gülgören menajerlik telefonu 05412323051. 

Selim Gülgören Müziğe altı yaşında iken ablasının hediye ettiği org çalarak başlamıştır. Selim Gülgören’in müzik tarzı genellikle pop müziği ve arabesk müziğin sentezi olarak tanımlanabilir. Derin ve duygusal şarkı sözleriyle tanınır. Kendine özgü yorumu ve tarzıyla dinleyicilerin dikkatini çeker.

Selim Gülgören Daha sonra darbuka, gitar, kanun ve perküsyon gibi müzik aletlerini çalmaya başladı. Gülgören, “Aşk Herşeydir”, “Kıyamam”, “Kalbim Ellerinde” gibi hit şarkılarla tanınır. Ayrıca, çeşitli albümler ve single’lar yayınlamış ve Türk müziği sahnesinde önemli bir yer edinmiştir.

Selim Gülgören menajerlik telefonu 02123432355′ dir..

Selim Gülgören Marmara Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İşletmecilik bölümünden mezun olmuştur.

Selim Gülgören, Türk pop müziği sahnesinde birçok şarkı ve albüm yayınlamıştır. “Aşk Herşeydir”, “Kıyamam”, “Kalbim Ellerinde” gibi popüler şarkılarla tanınır. Ayrıca “Aşk ve Su” ve “Ben de Özledim” gibi albümleri bulunmaktadır.

Selim Gülgören, Konserler ve Etkinlikler: Sanatçı, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve özel etkinliklerde sahne almıştır.

Selim Gülgören, Televizyon Programları: Selim Gülgören, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına konuk olarak katılmıştır. Müzik videoları ve röportajlarla da televizyon ekranlarında yer almıştır.

Selim Gülgören, Sosyal Medya ve Dijital Platformlar: Gülgören, sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Müzik videoları, konser görüntüleri ve kişisel hayatına dair paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır.

Selim Gülgören, Ödüller ve Başarılar: Sanatçı, müzik kariyeri boyunca çeşitli ödüller kazanmış ve müzik listelerinde üst sıralara yükselmiştir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Selim Gülgören iletişimi menajer telefonu 05412323051′ dir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com
Firmamıza Ait Web Sitelerimiz. © 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…