Semicenk

Semicenk Resmi Menajerlik Telefonu,
Gösterim 17
1 0

Semicenk Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Semicenk İle Konser, Festival, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Şirket Sabit İletişim Fax. 02123432355

Semicenk Kimdir?.

Semicenk ünlü şarkıcının asıl adı Cenk Baş’ tır. Semicenk 2021 yılında o ses Türkiye yarışmasına katılıp kendine has yorumu ile seslendirdiği şarkıları ile bütün dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmıştır.

Semicenk katıldığı ses yarışmasında tepkileri üzerine çekmiş olup o andan itibaren Semicenk müzik hayatındaki servüven başlamıştır. Semicenk  menajerlik telefonu 05412323051

Semicenk yarışmada finale kadar yürümüş olup yatışmanın son ermesi ile birlikte stüdyo çalışmalarına başlamıştır. Semicenk yetkili menajer telefon numarası 02123432355

Semicenk her çıkardığı şarkıları milyonlar tarafından dinlenir olmuş ünlü pop sanatçısı Fundan Arar ile düet bir çalışmaya’ da ortak imza atmışlardır.

Semicenk’in müziği genellikle toplumsal konulara, sokaktaki yaşama ve kişisel deneyimlere odaklanır. Şarkılarındaki sözlerde sosyal eleştiriler ve kişisel anlatımlar ön plandadır. Türk rap müziğinin underground camiasında etkili bir şekilde varlık göstermiş ve takipçi kitlesi edinmiştir.

Semicenk’in müzik kariyeri boyunca birçok mixtape ve albüm yayınlamıştır. Türkçe rap müziğinde kendine özgü bir tarzı olan sanatçı, müzikseverler tarafından sevilip takdir edilmektedir.

Semicenk, müzik kariyeri boyunca çeşitli mixtape’ler ve albümler yayınlamıştır. Bu çalışmaları arasında “Savaş Sokağı” gibi dikkat çeken projeler bulunmaktadır. Semicenk  konser fiyatı 

Semicenk’in şarkıları genellikle toplumsal konulara, sokaktaki yaşama ve kişisel deneyimlere odaklanır. Şarkı sözlerinde sert ve içten bir dille sosyal eleştiriler yapar.Semicenk  sanatçı konser ücreti

Türk rap müziğinin underground sahnesinde etkili bir figür olarak tanınır. Bu sahnede kendine özgü tarzı ve dürüst ifadeleriyle ön plana çıkar.

Semicenk, müzik kariyeri boyunca bağımsız bir çizgide ilerlemiş ve özgün tarzını korumuştur. Ticari beklentilerden uzak durarak müzikal kimliğini oluşturmuştur.

Semicenk, Türkçe rap müzik sahnesinde özgün tarzı ve mücadeleci ruhuyla tanınan bir isim olarak müzik kariyerine devam etmektedir.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

 

Semicenk Menajerlik Telefonu 05412323051

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın