Sibel Mirkelam

Sibel Mirkelam Menejer Telefonu,
Gösterim 8
1 0

Sibel Mirkelam Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Sibel MİRKELAM İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com /  info@enseyajans.com 

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Sibel MİRKELAM menajerlik telefonu 05412323051

Sibel MİRKELAM Hayatı.

Sibel Mirkelam İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Sibel Mirkelam, Türk pop müziği sanatçısıdır. Asıl adı Sibel Taşçıoğlu’dur. Mirkelam ile evliliği nedeniyle “Mirkelam” adını kullanmaktadır. Müzik kariyerine 1990’ların başında adım atmıştır. Genellikle popüler şarkıları ve enerjik sahne performansıyla tanınır.

Sibel Mirkelam müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamıştır. Sibel Mirkelam, Türk pop müziğine pek çok hit şarkı kazandırmıştır. “Her Gece” ve “Bana Ellerini Ver” gibi şarkılar, onun en bilinen eserlerindendir. “Bahtiyar”, “Kabahat”, “Yoruldum” gibi şarkılar da kariyeri boyunca seslendirdiği diğer popüler eserler arasındadır.

Sibel Mirkelam menajer iletişim telefonu iletişim bölümünde yazmaktadır.

Sibel Mirkelam Lise döneminde musiki cemiyetleri Türk Musikisinin ilmini öğrenmesinde onun için çok önemli bir etken olmuştur. Sibel Mirkelam müzik kariyerinin yanı sıra televizyon programlarında da yer almış ve bazı sinema filmlerinde rol almıştır. Özellikle müzik kariyerinin zirvesinde olan 1990’ların sonu ve 2000’lerin başında Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden biri olarak kabul edilmiştir.

Sibel Mirkelam menajer telefonu 02123432355′ dir..

Sibel Mirkelam Önemli mekanlarda ve konser salonlarında sayısız konser verdi. Ve ilk solistlik deneyimini o dönemde kazanmıştır.

Sibel Mirkelam, müzik kariyeri boyunca çeşitli başarılar elde etmiş ve önemli çalışmalara imza atmıştır. İşte onun kariyerindeki bazı önemli noktalar:

Müzik Kariyeri: Sibel Mirkelam, Türk pop müziği sahnesinde başarılı bir kariyere sahiptir. 1990’ların başında müzik dünyasına adım atmış ve o zamandan beri pek çok hit şarkıya imza atmıştır.

Albümler: Müzik kariyeri boyunca çeşitli albümler yayınlamıştır. Bu albümlerde genellikle popüler şarkılarını ve yeni bestelerini dinleyicileriyle buluşturmuştur.

Televizyon Programları: Sibel Mirkelam, müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli televizyon programlarına katılmıştır. Özellikle müzik yarışmaları ve talk show’larda konuk olarak yer almıştır.

Sinema: Bazı sinema filmlerinde rol almıştır. Müzik kariyerinin yanı sıra sinema dünyasında da zaman zaman yer almış ve oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Konserler ve Etkinlikler: Sibel Mirkelam, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında konserler vermiştir. Müzik festivallerinde ve etkinliklerde sahne almıştır.

Toplumsal ve Sosyal Katkılar: Sanatçı, kariyeri boyunca çeşitli sosyal sorumluluk projelerine katılmış ve destek vermiştir.

Genel olarak, Sibel Mirkelam, Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olarak kabul edilir ve müzik kariyeri boyunca birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Sibel Mirkelam yetkili menajer iletişim telefonu 05412323051′ dir…

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…