Yalın

Yalın Ulaşım,
Gösterim 6
1 0

Yalın Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Yalın İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Yalın yetkili menajerlik iletişimi 02123432355

Yalın Hayatı.

Yalın 1980 yılının Mart ayının 30′ da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 2000’li yılların başında adım attı ve o zamandan beri Türk pop müziği sahnesinde önemli bir yer edindi. Yalın menajer telefon numarası konser fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Yalın‘ ın müziğe karşı ilgisi babasının ona gitarı ile çaldığı Enrico  ile başlamıştır. Yalın’ın müzik tarzı genellikle pop müziği, soft rock ve akustik öğeler içerir. Şarkılarında genellikle aşk, ayrılık, özlem gibi duygusal temaları işler. Güçlü ve duygusal sesiyle tanınır.

Yalın Liseye devam ederken Yurdaer Doğulu ve Doğan Canku Müzik Okulları’nda gitar dersleri almıştır. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Ellerine Sağlık”, “Anlat Güzel Mi Oralar”, “Zalim”, “Ben Bugün”, “Herşey Sensin” gibi hit şarkıları bulunmaktadır. Bu şarkılar geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevilmekte ve popülerlik kazanmaktadır.

Yalın Kendi bestelerinden oluşturduğu 2004 yılında Kargo müzik grubunun gitaristi Selim Öztürk‘le beraber ve yine Kargo grubundan Serkan Çeliköz‘ün klavyeyi, Burak Karataş‘ın bateriyi üstlendiği “Ellerine Sağlık” adlı ilk albümünü çıkarmıştır.

Yalın, ayrıca müzik videoları ve sahne performanslarıyla da dikkat çeker. Şarkılarını genellikle kendi yazmakta ve bestelemektedir. Sahne enerjisi ve samimi performanslarıyla dinleyicilerin ilgisini çeker.

Yalın, müzik kariyeri boyunca birçok albüm ve single yayınladı. “Ellerine Sağlık”, “Anlat Güzel Mi Oralar”, “Zalim”, “Ben Bugün”, “Herşey Sensin” gibi hit şarkıları içeren albümleri ve single çalışmaları geniş kitlelerce sevildi ve popülerlik kazandı.

Yalın, Konserler ve Sahne Performansları: Yalın, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışında konserler verdi. Sahne performansları ve şarkı yorumlarıyla dinleyicileri etkilemeyi başardı ve geniş bir hayran kitlesi edindi. Enerjik sahne şovları ve samimi performanslarıyla dikkat çekti.

Yalın, Müzik Videoları: Sanatçı, şarkılarının tanıtımı için çekilen müzik videolarında da yer aldı. Görsel olarak çarpıcı ve estetik videolarıyla dinleyicilerin dikkatini çekti ve şarkılarının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladı.

Yalın, Şarkı Sözü ve Beste: Yalın, birçok şarkısının sözlerini ve müziklerini kendisi yazdı ve besteledi. Duygusal ve içten sözleriyle ve etkileyici melodileriyle dinleyicilerin kalbini kazandı.

Yalın, Sosyal Medya Etkinlikleri: Yalın, sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullandı ve hayranlarıyla etkileşimde bulundu. Paylaştığı içerikler ve etkinliklerle geniş bir sosyal medya takipçi kitlesi oluşturdu.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Yalın Menajerlik Telefonu 05412323051