Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe Telefonu Menajeri Kim, Yıldız Tilbe Menajerinin Telefonu, Yıldız Tilbe Konser Fiyatları,
Gösterim 6
1 0

Yıldız Tilbe Menajerlik Telefonu 05412323051

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355

Yıldız TİLBE Menajerlik Telefonu 05412323051

Yıldız TİLBE Hakkında.

Yıldız Tilbe  16 Temmuz 966 senesinde İzmir’ de dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine 1990’larda başlamış ve o zamandan bu yana Türk müzik endüstrisinde etkili bir konumda yer almıştır.

Yıldız Tilbe altı kardeşin en küçüğüdür. Yıldız Tilbe, kendine özgü sesi ve duygusal şarkılarıyla tanınır. Birçok hit şarkının sözlerini yazmış ve bestelemiştir. Müziğinde genellikle aşk, özlem, ayrılık gibi temaları işler. “Delikanlım”, “Haberin Olsun”, “Oynat”, “Bir Ben Bir Allah Bilir”, “Sevdim ama Sonu Yoktu”, “Elin Oğlu”, “Yaralıyım”, “Anma Arkadaş”, “Seninim”, “Tükeneceğiz” gibi şarkıları geniş kitlelerce sevilir. Yıldız Tilbe sanatçı menajer telefon numarası 05412323251 diğer bilgileri iletişim bölümünde yazmaktadır.

Yıldız Tilbe müziğe karşı aşırı bir ilgi duymuş olup eğitim hayatını yarıda bırakarak düğünler de ve gece kulüplerinde sahne almaya başlamıştır. Ayrıca müzik kariyerinin yanı sıra Yıldız Tilbe, bazı televizyon programlarında konuk olarak yer almış ve dizi müziklerine katkıda bulunmuştur. Özellikle “Bir Tat Bir Doku” adlı programda jüri üyeliği yapmasıyla tanınır. Yıldız Tilbe sanatçı menajerlik telefon numarası 02123432355′ dir..

Yıldız Tilbe sahne aldığı bir gece kulübüne misafir olarak gene  Sezen Aksu ile tanışır ve daveti üzerine İstanbul’a gelerek Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmaya başladı.  Yıldız Tilbe menajer telefonu 05412323051′ dir.

Yıldız Tilbe vokalliğinin ardından ilk albümü delikanlı’ mı çıkararak müzik piyasasına bomba gibi düşmüştür.

Yıldız Tilbe, müzik kariyeri boyunca birçok solo albüm yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. Albümleri arasında “Dillere Düşeceğiz Seninle”, “Tatlı Bela”, “Şivesi Sensin Aşkın”, “Hisset” gibi yapıtlar bulunmaktadır. “Delikanlım”, “Haberin Olsun”, “Oynat”, “Bir Ben Bir Allah Bilir”, “Sevdim ama Sonu Yoktu”, “Elin Oğlu”, “Yaralıyım”, “Anma Arkadaş”, “Seninim”, “Tükeneceğiz” gibi şarkılar Yıldız Tilbe’nin en bilinen eserleri arasındadır.

Yıldız Tilbe, Televizyon Programları: Yıldız Tilbe, bazı televizyon programlarında konuk olarak yer almıştır. Ayrıca “Bir Tat Bir Doku” gibi programlarda jüri üyeliği yapmış ve bu sayede geniş kitlelerce tanınmıştır.

Yıldız Tilbe, Konserler ve Etkinlikler: Yıldız Tilbe, Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiş ve etkinliklere katılmıştır. Sahne performansı ve sesiyle dinleyicileri büyülemiştir.

Yıldız Tilbe Sosyal Medya Etkinliği: Yıldız Tilbe, sosyal medya platformlarında aktif olarak paylaşımlar yapmış ve geniş bir takipçi kitlesi elde etmiştir. Özellikle Twitter’daki etkileşimleriyle tanınır. Söz Yazarlığı ve Bestecilik: Yıldız Tilbe, birçok şarkının sözlerini yazmış ve bestelemiştir. Bu sayede Türk pop müziğine önemli eserler kazandırmıştır.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör: Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com
  • enseyajans@gmail.com

Firmamıza Ait Web Sitelerimiz.

© 2009 Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri – Tüm Hakları Saklıdır…

Yıldız Tilbe Menajerlik Telefonu 05412323051